banner34

banner50

banner6

İs-Me, Poujoulatın yeni bayisi oldu

İs-Me

Şirketler 01.02.2010, 22:00 01.02.2010, 22:00
İs-Me, Poujoulatın yeni bayisi oldu
İs-Me, Poujoulatın yeni bayisi oldu

İs-Me İzolasyon ve Havalandırma, dünyanın önemli markalarından biri olan Poujoulat Baca Sistemlerinin bayiliğini alarak ürün yelpazesini genişletti...

Havalandırma ve izolasyon konusunda Bursa ve Türkiye genelinde seçkin bir marka olarak ismini yazdıran İs-Me Ltd. Şti., gelişime açık kurumsal yapısı ile 50 yılı geride bıraktı.
Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetini sürdüren İs-Me İzolasyon Havalandırma Ltd. Şti.nin, sektöründe en büyük kapasiteye sahip olduğunu belirten firma sahibi İsmet Çakan, "Bu alanda Türkiye genelinde sayılı firmalardan birisiyiz. Fabrikamızda 50, montaj ekiplerinde de 80 kişi çalışıyor. Yılda bin 200 ton galvaniz kullanıyoruz. 120 bin metrekare havlandırma kanalı, 35 bin metrekare de ön izoleli kanal yapılıyor" dedi.
2 bin 450 metrekare kapalı alanda dinamik ve tecrübeli kadrosu ile ISO 9001 kalite güvence belgesi altında, imalatını sürdüren İs-Me, dünyada kendisini ispatlamış olan Poujoulat Baca Sistemlerinin bayiliğini alarak satış ağına yeni bir ürün kazandırdı.
Çakan, "Çağın değişen ve gelişen şartlarına ayak uydurabilmek adına, yeni vizyon ve misyon üstlenerek, dinamik ve atılımcı ruh ile çalışan tecrübeli mühendis ve teknik kadrosuyla yeni ufuklar açabilecek yönetim organizasyonları ile büyümemizi devam ettiriyoruz diye konuştu.
TEKNOLOJİ İLE BÜYÜYORUZ
Çakan, "İs-Me Ltd. yenilikçi yapısıyla İs-Me sistemini geliştirmiştir. Bu sistem çerçevesinde otomatik olarak PC kontrollü hazırlanan kanal parçalarının kesimi plazma yöntemiyle el değmeden bilgisayarlı 'plasma entry' ile gerçekleştirilmektedir. İSMEDUCT tescilli ve TSE belgeli kendinden flanşlı rtg kanalları bilgisayar destekli olarak üretip taahhütlerimizde kullanmaktayız. Firmamız, son teknolojik gelişmelerinden biri olan 'spiral kenetli yuvarlak boruları' imal edip uygulamaktadır şeklinde konuştu.
Çakan sözlerini şöyle sürdürdü; "İs-Me Grubu olarak bundan sonraki en büyük hedefimiz ihracata yönelik çalışmalar ve daha kapsamlı projelerde yer almak. En büyük özelliğimiz ise kendimizi işini aldığımız kuruluşun bir işçisi gibi görmek ve çalışmaktır. İşte bu düşünce ile küçük bir dükkandan yurt içi-yurt dışı faaliyetleri olan büyük bir işletmeye ulaşıldı. Mekanik ve endüstriyel taahhüt sektöründe örnek teşkil etmeye devam ederek, açık kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki gücümüzü hızla artırıyoruz.

Sayı: 717 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18