banner34

banner50

banner6

IPA 5 Star ödülü Mimar Esat Fişeke

IPA

Şirketler 05.11.2012, 22:00 05.11.2012, 22:00
IPA  5 Star ödülü Mimar Esat Fişeke
IPA
5 Star ödülü Mimar Esat Fişeke
İçmimar Esat Fişek, International Property Awards- Avrupanın Ticari İç Mekan Tasarımı dalında en prestijli ödülünü aldı. Toplam 3 firmanın ödül aldığı organizasyonda, en prestijli ödül olan 5 Star ödülü Esat Fişeke verildi.
Avrupanın Mimarlık ve İç Mimarlık dalındaki en iyi projelerinin yarıştığı Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards) Londra Marriot Hotel - Grosvenor Square'de düzenlenen gece ile sahiplerini buldu. Bu üst düzey projelerin arkasındaki, sektörün üst düzey isimleri, Yamaha ve Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS) işbirliği ile yapılan bu gecede yer aldılar. Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Komitesi Başkanı Stuart Shield, bu sene 29 ayrı Avrupa ülkesinden katılımın olduğunu ve rekabet seviyesinin çok yüksek olduğunu belirtti.
Gecede Esat Fişek İçmimarlık, "En İyi Ticari İç Mekan - Avrupa" kategorisinin en prestijli ödülü olan "5 Yıldız" ödülünü aldı. Değerlendirmeyi, dalında uzman 60 kişilik bir heyetin, sektörün her alanını göz önünde bulundurup, yüzlerce uluslararası projeyi inceleyerek yaptığı organizasyonun bir sonraki ayağında ise, dünyanın diğer bölgelerinde aynı " 5 yıldız" ödülü kazananları ile tekrar gerçekleşecek bir eleme sonucu "Dünyanın En İyisi" seçilecek. Esat Fişek aldığı bu ödülle, Aralık ayında, Londra - Grosvenor House Hotel'de düzenlenecek olan törende de, ülkemizi dünya çapında ticari iç mekan dalında temsil etmeye de hak kazandı.

Sayı: 861 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18