banner8

banner6

banner11

İnoksan'dan eğitime destek

BUÜ, kentin önde gelen firmalarından İnoksan ile ‘Eğitimde İşbirliği Protokolü’ imzaladı. Protokol ile BUÜ Karacabey Meslek Yüksekokulu öğrencileri işyeri ve staj eğitimlerini İnoksan bünyesinde alabilecek.

Şirketler 06.10.2020, 06:38 06.10.2020, 06:38
İnoksan'dan eğitime destek
BUÜ, kentin önde gelen firmalarından İnoksan ile ‘Eğitimde İşbirliği Protokolü’ imzaladı. Protokol ile BUÜ Karacabey Meslek Yüksekokulu öğrencileri işyeri ve staj eğitimlerini İnoksan bünyesinde alabilecek. BUÜ Rektörlük Binası’nda düzenlenen protokol imza töreninde konuşan BUÜ Rektörü Prof. Dr. Saim Kılavuz, kentin tanınmış iş adamlarından Vehbi Varlık’ın adeta üniversitenin bir neferi gibi çalıştığını vurguladı Rektör A. Saim Kılavuz; “Bu işbirliğinin karşılıklı olarak arttırılmasından hem bizler, hem Bursa hem de Türkiye fayda temin edecektir” şeklinde konuştu. Varlık: İş dünyasının üniversiteyi daha iyi anlaması gerekiyor

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık ise Üniversite-Sanayi işbirliği fikrinin her zaman gündemde olduğunu vurgulayan Vehbi Varlık; “Firma olarak bizim Üniversitemiz ile her zaman sıcak ilişkilerimiz oldu. İş dünyasının üniversiteyi daha iyi anlaması lazım.” dedi.

Yorumlar (0)
15
açık
banner12