banner34

banner6

Grammer, iç giydirmede de iddialı

Grammer

Şirketler 12.04.2010, 21:00 12.04.2010, 21:00
Grammer, iç giydirmede de iddialı
Grammer, iç giydirmede de iddialı

Geçtiğimiz dönemlerde televizyonlu koltuk projesiyle önemli bir çıkış kaydeden Grammer, bu çıkışını minibüs tipi araçların iç giydirme projesiyle sürdürdü.

Koltuk sistemleri alanında uluslararası lider firmalardan Grammer Koltuk Sistemleri A.Ş, global krizin etkilerini azaltmaya yönelik giriştiği Ar-Ge ve ürün gamını genişletme çalışmalarının meyvelerini topluyor.
Tüm dünyada etkileri halen hissedilen global ekonomik kriz ile daralan iş hacmini yeni projelerle aşmayı hedefleyen Grammer A.Ş., bu yönde gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarının sonuçlarını almaya devam ediyor. Televizyonlu koltuk, tren koltuğu, gemi koltuğu ve minibüs yolcu koltuğu segmentindeki ataklarından sonra Grammer, şimdi de minibüs tipi araçlarda dönüşüm ve iç giydirme konusunda önemli adımlar attı. Grammer, uluslararası markaların minibüs tipi araçlarına dönük iç giydirme uygulamalarına başladı.
ÜRETİM ve UYGULAMA BAŞLANDI
Geçtiğimiz dönemlerde Grammer koltuksuz minibüs kalmayacak sloganıyla önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini hatırlatan Grammer A.Ş. Genel Müdürü Tuna Arıncı, "Grammer A.Ş. ürün gamını genişletmeye ve çeşitlendirmeye devam ediyor. Koltuk üretiminin yanında şimdi de diğer bir yeniliğimiz olan araç giydirme konusunda piyasaya giriyoruz. Minibüslerin dönüşüm ve giydirme projesini OEM müşterilerimiz ve aftermarket piyasasından gelecek talepler doğrultusunda yapmaya başlıyoruz. Bu anlamda üretim ve uygulama sürecimize de start verdik dedi.
"HEDEFİMİZ LİDERLİK
Grammer olarak minibüs tipi araçların dönüşümü ve iç giydirmesi konusunda çalışmalarının artarak devam edeceğinin altını çizen Tuna Arıncı, "Geçtiğimiz günlerde Busworld 2010da gerçekleştirmiş olduğumuz iç giydirme uygulamasını görücüye çıkardık. Bu konu ile ilgili çeşitli OEM firmaları ile görüşmelerimiz devam ediyor. Kısa süre içerisinde bu görüşmelerimizin olumlu sonuçlanmasını ve 2-3 OEM müşteri ile de benzer çalışmaları yürütmeyi amaçlıyoruz diye konuştu.

Sayı: 727 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18