banner34

banner6

Gökçelik Anadoluya şimdi daha yakın

Gökçelik Anadoluya şimdi daha yakın

Şirketler 26.11.2012, 22:00 26.11.2012, 22:00
Gökçelik Anadoluya şimdi daha yakın
Gökçelik Anadoluya şimdi daha yakın
"Rafın olduğu her yerde sloganıyla 1976dan bu yana raf sektöründe hizmet veren Gökçelik, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde açtığı satış ofisiyle artık Anadoludaki müşterilerine daha yakın.
Marketten mağazaya, fabrikadan depoya kadar her konsepte uygun çözümlerle Türk perakendesine ve Türk sanayisine 36 yıldır hizmet veren Gökçelik, yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor.
Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, sektördeki deneyimleri ve yaptıkları yatırımlarla etkinlik alanlarını genişlettiklerini belirterek, gerek yurtdışı gerekse ülke içindeki yapılanmalarını sürdürdüklerini söyledi.
2012 yılı için ihracat hedeflerini 15 milyon dolar olarak belirlediklerini, geçen yıl üçüncü fabrikalarını açarak dünya ve Türkiye pazarındaki güçlerini teknolojik yatırımlarla da desteklediklerini kaydeden Aras, İstanbuldan sonra Ankarada satış ofisi açmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.
Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Aras, geçtiğimiz günlerde başta Gökçelik çalışanları, dost ve müşterilerinin katılımıyla Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde (İVOKSAN) satış ofisinin açılışını gerçekleştirdiklerini söyledi. Ankaradaki satış ofisleriyle artık Anadoludaki müşterilerine daha yakın olacaklarına işaret eden Aras, Gökçelik olarak yatırımlarını hız kesmeden sürdüreceklerini belirtti.
Açılış organizasyonu ve birlikte yenilen yemeğin ardından Gökçelik Ailesi Anıtkabiri ziyaret etti. "Ankaraya kadar gelip Anıtkabiri ziyaret etmek olmazdı diyen Yalçın Aras, "Üstelik bugüne kadar ziyaret etme fırsatı bulamamış çalışanlarımız için de değerli bir anı olmasını arzu ettik dedi.

Sayı: 864 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18