banner34

banner50

banner6

Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratıyor: Elektrona

Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratıyor: Elektrona

Şirketler 05.11.2012, 22:00 05.11.2012, 22:00
Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratıyor: Elektrona
Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratıyor: Elektrona
45 yıldır elektrik ve aydınlatma konusunda hizmet veren Elektrona, uluslararası arenada söz sahibi olan markaları portföyünde bulunduruyor.
Bursanın en eski aydınlatma ve elektrik firmalarından biri olan Elektrona, geniş ürün yelpazesiyle her zevke hitab etmeyi başarıyor. Hem sanayi hem inşaat hem de yönetim yerlerinin elektrifikasyon sistemlerini yapan Elektrona, 120 farklı markanın ürünlerini sergiliyor. Portföylerinde ağırlıklı olarak İtalyan, Alman ve Avustralya markalarının yer aldığını belirten Elektrik Genel Müdürü Aykut Cebel, Çin üretimi olmayan Avrupanın birçok önemli markasının bölge distribütörlüğünü de yaptıklarını ifade etti.
Cebel, "Müşterilerimize kalitede sorun yaratmayacak ürünleri sunuyoruz. Avrupa üretimi olan ve müşterilerimize kalite konusunda problem yaratmayacak ürünler sunmaktayız. Özellikle anahtar ve priz konusunda da güçlüyüz. Bu konuda hem yurtdışı menşeli en iyi firmaların ürünleri var hem de yerli en iyi firmaların ürünlerini pazara sunuyoruz dedi.
YAPI SEKTÖRÜNÜN TEMEL TAŞIYIZ
Türkiyedeki birçok çalışmaya projesel katkı yaptıklarının altını çizen Aykut Cebel, "Tüketiciler sadece güncel trendleri kapsayan ürünleri tercih etmemelidir. Türkiyedeki birçok çalışmaya projesel katkı yaparak, hangi ürünün doğru bir şekilde niçin kullanılması gerektiği şekliyle ürün satıyoruz. Yalnızca satış yapmıyor, komple bir çözüm ortağı olarak yapı sektörünün temel taşlarından birini oluşturmaya çalışıyoruz. Tüketicilerin bu konudaki bilgi yetersizliği nedeniyle kalitesiz ürünler ve taklit ürünler piyasamızda yer etmiş durumdadır. Tercih edilen bu ürünlerin fiyat avantajı varmış gibi gösterilmesi büyük problemler doğuruyor.
Geçmişten günümüze elektrik ve aydınlatma teknolojisinde gelinen noktaya da değinen Aykut Cebel, "İlk zamanlarda normal ampuller ve uzun floresanlar gibi ürünlerle aydınlanırken, şimdi hem görsel katkısı hem de tasarruf katkısı olan, daha verimli ürünler tercih ediliyor.
Özellikle aydınlatmalarda tercih edilen led teknolojisi bu sektördeki son noktayı gösteriyor dedi.

Sayı: 861 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18