banner8

banner13

banner6

Ermaksan son teknoloji ürünlerini sergiledi

‘Yenilikçi teknolojiler' sloganıyla, Endüstri 4. 0'a uygun akıllı ve ileri teknoloji çözümler geliştiren Ermaksan, dünyanın en önemli ticaret fuarı olan EMO Hannover'da ileri teknolojiye sahip ürünleriyle ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.

Şirketler 23.09.2019, 21:00 23.09.2019, 21:00
Ermaksan son teknoloji ürünlerini sergiledi
‘Yenilikçi teknolojiler' sloganıyla, Endüstri 4.0'a uygun akıllı ve ileri teknoloji çözümler geliştiren Ermaksan, dünyanın en önemli ticaret fuarı olan EMO Hannover'da ileri teknolojiye sahip ürünleriyle ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.

Dünyanın önde gelen makine imalatçı kuruluşlarından Ermaksan, sektöründe ivmesini her geçen gün artırarak yoluna devam ediyor. ‘Yenilikçi teknolojiler' sloganıyla, fizik tabanlı bilime dayalı teknoloji üretimine odaklanan Ermaksan, küresel ölçekte sektörün bir araya geldiği hemen her organizasyonda ülkemizi temsil etmeyi sürdürüyor. EMO 2019 Hannover fuarında Ermaksan, geleceğin teknolojileriyle ürettiği yeni nesil ürünleriyle ülkemizi en iyi şekilde temsil etti. Ermaksan fuar süresince standında ziyaretçileriyle buluştu. Teknoloji alanındaki büyüme hamlelerini tüm hızıyla sürdüren Ermaksan, Endüstri 4.0'a uygun olarak yenilikçi, çevreci ve verimlilik esaslı ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Sayı: 1217 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?