banner34

banner6

ELVİN PERDEden gençlere özel koleksiyon

ELVİN PERDEden

Şirketler 01.03.2010, 22:00 01.03.2010, 22:00
ELVİN PERDEden gençlere özel koleksiyon
ELVİN PERDEden
gençlere özel koleksiyon

Elvin Tekstilin hazırladığı "Genç Koleksiyonu genç odalarına enerjik, şık ve sıcak hava katarak farklı bir ruh kazandıracak.
Perdelik kumaş tasarımı ve üretiminde köklü bir geçmişe sahip olan Elvin Tekstilin, gençler için tasarladığı koleksiyonda bulunan, perdelik, yatak örtülük kumaşları, keyifli tasarımlarla genç odalarını, kendi özgür dünyalarında mutlu edecek. Birçok farklı temanın işlendiği "Genç Koleksiyonu, gençlerin yaşam tarzını yansıtan desenleri, renkleri ve tasarımlarıyla gençlerin vazgeçilmezi olacak.
Odalarında kendi tarzını yansıtmak isteyen gençler için tasarlanan "Genç Koleksiyonu çok yakında tüm "Elvin Perde bayilerinde yerini alacak.
2009da 50. yılını kutlayan Elvin Tekstil, tüm dünya pazarlarına dekoratif ürünler sunuyor.
1982 yılında ihracat yapmaya başlayan Elvin Tekstil, bugün üretiminin % 80ini Avrupa Ülkeleri, Ortadoğu, Uzakdoğu ve ABDye ihraç etmektedir. Dubai'deki birçok lüks binadan, ABD'de Las Vegas ve birçok kentte otelleri ve residance'ları, Hong Kong üzerinden Çin'deki otel ve konutları, Japonya'daki konutları, birçok devlet Başkanı'nın saraylarını ve Topkapı Sarayı Mecidiye Köşkünün pencerelerini süsledi. 2008'de bir Türk firması olarak ilk defa Dünya'daki en prestijli tasarım ödüllerden olan "RED DOT" 2008 tasarım ödülünü aldı. Tasarım başarıları, zamanında teslimatı, kalitesi ile de en çok tercih edilen perde markası haline gelen Elvinin ana hedefi; ev dekorasyonunda konfor ve şıklığı bir araya getirerek müşterilerine şık ve yaratıcı tasarımlar sunmak, kendine duyulan güveni artırarak müşterilerini mutlu etmektir. Elvin Tekstilin; Elvin, Chanan Designs, Elvin Kids koleksiyonları bulunmaktadır. Elvin Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Canan Sönmez Canik ve tasarım grubunun tasarımlarını yaptığı perdeler dünya modasını takip ederken, perde sektörüne de yön vermektedir.

Sayı: 721 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18