banner8

banner13

banner6

Elektrikli araçlara CANEL imzası

Elektrikli araçlara CANEL imzası

Şirketler 04.11.2019, 22:00 04.11.2019, 22:00
Elektrikli araçlara CANEL imzası
Otomotiv sektöründe yeniliklerin öncüsü olan Canel Otomotiv, geleceğin araçları olarak nitelendirilen elektrikli araçlarda da farkını ortaya koyuyor.

Türkiye'de ürettiği ürünler ile sektöründe fark yaratan ve model oluşturan Canel Otomotiv, ilklere imzasını atıyor. Canel Otomotiv, geleceğin araçları olarak nitelendirilen elektrikli araçlarda da çözüm üretmeye devam ediyor.
Araç hafifliği ve güvenliğini ön plana çıkarmak için yapılan özel tasarımlar ile elektrikli araç pazarına motor taşıyıcı ve batarya taşıyıcı ürünler ile ilgili çözüm sunduklarını aktaran Canel Otomotiv Satış Müdürü Anıl Köse, güçlü Ar-Ge destekleri ile parça ağırlığında %40 civarında azaltma sağlayarak karbon emisyon değerlerinin düşürülmesine katkı sağladıklarını ifade etti. Köse "Canel Otomotiv olarak, otomotiv sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak hareket ediyoruz. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz üretimimizle elektrikli araçlar pazarına da adımımızı attık. Araç hafifliği ve güvenliğini ön plana çıkarmak için yapılan özel tasarımla elektrikli araçlar pazarına, motor taşıyıcı ve batarya taşıyıcı ürünler ile çözümler üretiyoruz dedi.
Yeşilova Holding bünyesinde üretimini sürdüren Canel Otomotiv, yeni aldığı projeler ile ihracat oranını artırarak, ülke ekonomisine de katkı yapmaya devam ediyor.

Sayı: 1223 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?