banner34

banner6

Düz boya tesisinde kapasite artırıyor

Düz boya tesisinde kapasite artırıyor

Şirketler 12.11.2012, 22:00 12.11.2012, 22:00
Düz boya tesisinde kapasite artırıyor
Düz boya tesisinde kapasite artırıyor
Anipek Tekstil

Tekstil sektöründeki yarım asrı aşkın tecrübesi ile faaliyetlerini sürdüren Anipek, hizmet alanını genişlettiği düz boya tesisinde kapasite artırmayı da başardı.
eni kurduğu boyahane tesisi ile hizmet alanını genişletti.
Kestel Organize Sanayi Bölgesindeki 11 bin metrekarelik kapalı alanda üretim yapan Anipek Tekstil, dokuma ve bükümden sonra devreye aldığı boyama tesisiyle büyümesini sürdürüyor. Bu yıl içerisinde faaliyete geçen tesislerinde sektörün önemli bir ihtiyacına cevap vermeyi başaran Anipek, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Texbridge Fuarında boy gösterdi. Türkiyenin tek kumaş ve aksesuarları fuarı olan ve 2013-2014 sonbahar kış trendlerini belirleyen fuardaki 43 Bursalı firmadan biri konumundaki Anipek, bugün Hüseyin Solakoğulları tarafından yönetiliyor.
Aylık 1 milyon metrelik kumaş üretim, 30 tonluk da iplik büküm kapasitesine sahip olduklarını belirten Anipek Tekstil Üretim Müdürü Hatice Yılmaz, "2012 yılında firmamız 11 bin metrekare kapalı alanında son teknoloji makineleri ile fason düz boyaya başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren tekstil teknolojisinde gelişmeleri yakından takip eden firmamız, nitelikli insan gücü, genç, dinamik ve konusunda uzman üretim kadrosu ile son trendlere uygun; katma değeri yüksek boyalı kumaşlar üretimi yapmaktadır dedi.
Anipekin adil ve paylaşımcı yönetim tarzıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendine görev kabul ettiğini vurgulayan Hatice Yılmaz, "En az hata, en yüksek kalite için çalışmayı kendimize amaç edindik. Yüksek düzeyde müşteri tatmini, çalışanlarının ve tedarikçilerinin memnuniyeti; performansını sürekli iyileştirme; yönetim kalitesinin sürekliliği ile sektörel bazda lider ve öncü olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz diye konuştu.

Sayı: 862 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18