banner34

banner50

banner6

Bursanın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modernde, yılın son fırsatını kaçırmayın!

Bursanın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modernde

Şirketler 10.12.2012, 22:00 10.12.2012, 22:00
Bursanın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modernde, yılın son fırsatını kaçırmayın!
Bursanın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modernde, yılın son fırsatını kaçırmayın!

SİNPAŞ GYO BURSA MODERNDEN YILIN SON FIRSATI!

Bursanın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modern, yerleşik oturma düzeni, sosyal aktiviteleri, spor tesisleri, köylü pazarı ve sakinlerine sunduğu daha birçok ayrıcalığıyla sizleri de Bursa Modernli olmaya davet ediyor.

Kuzeyin Parlayan Yıldızı Sinpaş GYO Bursa Modern, konuttan öte yaşam alanları ve yepyeni projeleri ile farkını ortaya koymaya devam ediyor. 2012 yılının son ayını yaşadığımız şu günlerde Sinpaş GYO Bursa Modern, ev sahibi olmak isteyenlere "Son Fırsat adı altında bir kampanya sunuyor. Herkese 10.000 TL yılbaşı indirimi yanında, peşin ödemelerde % 10 fiyat avantajı sunan Sinpaş GYO Bursa Modern, 120 ay vade seçeneğinin yanında hemen taşınma fırsatı ile yeni yılda herkesi Bursa Modernli olmaya davet ediyor. 2012nin bu son fırsatını kaçırmamak ve 2013 yılına yepyeni bir başlangıcı kendi evinizde yapmak için vakit kaybetmeden Sinpaş GYO Bursa Moderne gelin.

Herkes ev sahibi olmalı
Sinpaş GYO Bursa Modern farkını devam ettirmek için çok çalıştıklarının altını çizen Bursa Modern Satış ve Pazarlama Müdürü Ümit İşmen, "Yüzlerce ailenin yaşadığı ve hızla bu sayının arttığı Sinpaş GYO Bursa Modernde 2012 yılının bu son günlerinde yepyeni bir kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıktık. Sinpaş GYO Bursa Modernnin ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen herkesi, "Son fırsat çerçevesinde yer alan kampanyamızdan faydalanmak üzere Sinpaş GYO Bursa Moderne bekliyoruz dedi.

SİNPAŞ GYO Hakkında
Türkiyenin İMKBde işlem gören ve % 49u halka açık şirketi Sinpaş GYO, imza attığı her konut projesinde müşterilerine ve hissedarlarına kazançlı yatırımlar sunuyor. Daima yenilikçi ve modern projelere imza atan Sinpaş GYOnun, İstanbulda Bosphorus City, İstanbul Sarayları, Aqua City 2010; Bursada Bursa Modern, Ankarada İncek Life olmak üzere satışı süren 5 projesi, satışı ve inşaatı tamamlanan 3 proje olmak üzere toplam 8 projesi bulunuyor.

Sayı: 866 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18