banner34

banner6

BURSAGAZ çağrı merkezine ödül

BURSAGAZ çağrı merkezine ödül

Şirketler 29.10.2012, 22:00 29.10.2012, 22:00
BURSAGAZ çağrı merkezine ödül
BURSAGAZ çağrı merkezine ödül

Alman enerji devi EWE AGnin en büyük hissedarı olduğu Bursagaz, 7. Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri kapsamında 100 koltuk altı En İyi Çağrı Merkezi kategorisinde verilen ve tek ödül olan " En Övgüye Değer Çağrı Merkezi ödülünün sahibi oldu.
Yenilikçi ve müşteri odaklı bakış açısını, mükemmellik yönetimini benimseyen anlayışı ile bütünleştiren Bursagaz, 2005 yılında ilk adımlarını attığı çağrı merkezi yapısını Türkiyenin en iyi çağrı merkezlerinin yer aldığı seviyelere taşımayı başardı.

2si home agent ve 4ü local agent olarak hizmet sunan toplam 6 müşteri temsilcisi ile Bursa halkına 444 11 33 nolu telefon aracılığıyla hizmet sunan Bursagaz Çağrı Merkezi kuruluşundan bugüne geçen 7 senelik süreç içerisinde dünya standartlarında bir çağrı merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Ödül sevincini ekibi ile paylaşan Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, zoru başarmanın her zaman daha önemli olduğunu özel dağıtım sektöründe yeni bir sinerji yaratmış olmanın heyecanını yaşadıkları ve ilerleyen süreçte bu alandaki başarılarını dünya klasmanında kanıtlama yolunda sürdürülebilirlik uygulamalarını entegre edeceklerini ifade etti.

Sayı: 860 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18