banner34

banner50

banner6

BURSA BETON, Yapı Yaşama hazır

BURSA BETON

Şirketler 22.03.2010, 22:00 22.03.2010, 22:00
BURSA BETON,  Yapı Yaşama hazır
BURSA BETON,
Yapı Yaşama hazır

Bursa Yapı Yaşam Fuarına damga vurmaya hazırlanan Bursa Beton, fuarda yeni ürünlerini sergileyecek.

Bursa Beton, Bursa 22. Yapı ve Yaşam Fuarında yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak. Ultra dayanımlı betondan üretilen yağmur suyu ızgarası ve rögar kapağıyla belediyelerin ilgisini çeken Bursa Beton, fuarın ilgi odağı olmaya hazırlanıyor.
Ekonomik krizin tüm sektörleri etkilediği 2009 yılında, yeni ürünlere ağırlık veren Bursa Beton, bu yıl 22.si düzenlenecek olan Bursa Yapı ve Yaşam Fuarına da damga vurmaya hazırlanıyor. Ultra dayanımlı betondan üretilen yağmur suyu ızgarası ve rögar kapağıyla çalınma riskini ortadan kaldırarak belediyelerden tam not alan firma, yeni ürünlerini fuarda da sergileyecek.
Bursa Beton, üç yıllık yoğun çalışmanın ardından, yeni ürünlerini piyasaya sunarak fark yarattı. Firmanın özellikle büyükşehirlerde, çalındığı için kazalara yol açan sfero döküm malzemelere alternatif olarak geliştirdiği kompozit yağmur suyu ızgarası ve rögar kapağı, geri dönüşümü olmaması nedeniyle çalınma riskini ortadan kaldırıyor. Tamamen yerli malzemeden üretilen bu ürünler, döküm muadillerine göre yaklaşık yarı fiyatıyla pazara sunuluyor. Çalınması nedeniyle her yıl milyonlarca liralık zarara yol açan bu ürünlerin yerine "ultra dayanıma sahip beton üretiliyor. TS 1478 EN standartlarındaki ürünler, 56 tonluk taşıma kapasitesiyle ağır trafiğin seyrettiği tüm platformlarda kullanılabiliyor.
Kent yaşamında gün geçtikçe daha yoğun kullanılan cadde babaları da firmanın yeni ürünleri arasında yer alıyor. Çeşitli renklerde üretilebilen cadde babaları, araçları kaldırımlardan ve yapılardan uzak tutmak, bisiklet yolları ve peyzaj alanlarını ayırmak, güvenlik sınırını tanımlamak gibi amaçlarla kullanılıyor. Bursa Beton ayrıca, endüstriyel zemin betonları, hafif beton, hazır yaş sıva, kendiliğinden yerleşen beton ve şap, mikro donatılı hazır yaş sıva, renkli ve dekoratif beton, püskürtme beton gibi özel mamulleri de tüketiciye sunuyor.

Sayı: 724 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18