banner34

banner6

Bir hayale yatırım yapmak istemiyor ve riski sevmiyorsanız

Bir hayale yatırım yapmak istemiyor ve riski sevmiyorsanız

Şirketler 24.12.2012, 22:00 24.12.2012, 22:00
Bir hayale yatırım yapmak istemiyor ve riski sevmiyorsanız
Bir hayale yatırım yapmak istemiyor ve riski sevmiyorsanız
Bademli Teras tam size göre
Göktuğ İnşaat tarafından 20 dönümlük arazide 20 konut şeklinde inşası tamamlanan Bursanın en özel konut projesi Bademli Teras sitesinde yaşam Mart 2013te başlıyor.
Bademli Teras sitesi Bursanın en yoğun villa yerleşimine sahip Bademli semtinin en derin yamaçlarından birinde konumlanmış, villaların her biri muhteşem manzarasıyla tüm şehri ayaklarınızın altına seriyor. Ulaşım açısından da ana yol üzerinde bulunması sebebiyle avantaj sağlayan sitede evler size kendinizi özel hissettirecek sayısız detayla donatılmış.
Çağdaş ve yenilikçi yaşam alanları oluşturmak düşüncesiyle hayata geçirilen Bademli Teras villaları bambaşka bir konut tasarımı ile meraklılarına yepyeni alışkanlıklar kazandıracak. Fonksiyonellik, konfor, mimari estetik ve tasarruflu yaşamın ön planda olduğu Bademli Teras 440 ve 450 metrekare arasında değişen mimari seçenekleri ile modern yaşamı kolaylaştıran çözümler sunuyor.
İki tip konut mimarisi ile çekirdek ve geniş ailelere alternatif yaşam alanları sunan projede en öne çıkan özellik birimlerin birbirinin 270 derecelik panaromik Bursa manzarasını kesmemesi. Her birinin kendine ait kapalı açık otopark alanları, hobi alanı ve tabiî ki çeşitli teras alanlarının yanı sıra ufuk ve vadi manzarası eşliğinde yarı açık ısıtmalı havuzunuzda yüzme imkanı da bulunuyor.
İnai malzeme ve uygulama kalitesi, proje ve arazi düzenlemesi ile coğrafi özellikleri sebebiyle maksimum deprem güvenliği, maksimum gün ışığı kullanımı ve tam müstakiliyet gibi benzersiz özellikler taşıyan Bademli Teras sitesi Mart 2013te tüm altyapısı ve çevre düzenlemesiyle oturuma hazır hale gelecek.
İnşaat sektöründe farklılık ve trend yaratacak projelere imza atmayı hedeflediklerini belirten Göktuğ İnşaat yetkilileri Bademli Teras ile bu hedeflerini ilkini gerçekleştirdiklerini belirterek şöyle devam ediyor: "Yaşam temposunun her geçen gün artması ile beklentiler de değişiyor, Bademli Teras sunduğu ayrıcalıklarla hayatı daha keyifli kılacak bambaşka özelliklere sahip farklı bir konut projesi, modern bir evden çok daha fazlası. Bu projedeki hedefimiz bizden konut alan ailelerimize dört mevsim tatil havasında bir yaşam sunmak.
Bursada "teras adı ve konseptiyle bambaşka bir trend yaratan, villa ve apartman tipi birçok projeye ilham kaynağı olan proje daha pek çok yenilikle kalite ve konforlu bir arada sunuyor.
İsteğinize göre dekorasyonlu ve dekorasyonsuz teslim alternatifleri ile sitede satış fiyatları 840 000 TLden başlıyor. Bir konutun olmazsa olmazlarının hak ettiği kalite ve estetikle buluştuğu özgür ve farklı hacimler yaratan Bademli Teras prestij ve konfor arayanlar için doğru adres.

Sayı: 868 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18