banner34

banner6

BESAŞ hijyene önem veriyor

BESAŞ hijyene önem veriyor

Şirketler 01.03.2010, 22:00 01.03.2010, 22:00
BESAŞ hijyene önem veriyor
BESAŞ hijyene önem veriyor

Türkiyenin önde gelen ekmek fabrikalarından BESAŞ, bayilerine hijyeni anlattı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden olan ve Türkiyenin en büyük üçüncü ekmek üretim tesisi BESAŞ tarafından düzenlenen seminerde, satış yapan reyon yetkililerine ekmek satışı yapılırken uygulanması gereken sağlık ve hijyen konularında bilgiler verildi.
"VATANDAŞIMIZIN SAĞLIĞI ÖNEMLİ
BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, Reyon yetkililerinin yoğun olarak katılım gösterdiği Merinos Kongre ve Kültür Merkezi büyük salonda gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, şirketin kuruluş amacının vatandaşlar için sağlıklı ve ucuz ekmek üretimi yapmak olduğunu hatırlattı. Toplantıda reyon sahiplerine seslenen Yıldız, sattıkları her BESAŞ ürünlerinin büyük titizlikle hazırladığını, halka ulaşırken de aynı hassasiyetin gösterilmesi gerektiğinin altını çizdi.
BESAŞ şirket yetkilileri ve reyon sahiplerini buluşturan toplantıda BESAŞın sadece francala ekmek üreten bir tesis olmadığını vurgulayan Yıldız, 5 çeşit ekmeğinin yanı sıra mantı, yumurta, ve un gibi temel gıdaların da reyonlarda satıldığını hatırlattı. BESAŞın geniş ürün yelpazesinden vatandaşların daha çok haberdar olmasını istediklerini belirten Yıldız, bu eksikliğin giderilmesi noktasında reyon sahiplerine büyük görevler düştüğünü belirtti.
Yıldız reyon sahiplerine seslenerek, "Sizler BESAŞ ürünlerini vatandaşa duyurmada köprü vazifesi gören kişilersiniz. Bu yüzden Besaşa ait her ürünün vatandaşa tanıtılmasında sizlere büyük görevler düşüyor. Francala ekmeğinin yanı sıra BESAŞın ürettiği diğer ürünlerin de halka sunulmasının artırılması gerekiyor.

Sayı: 721 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18