banner34

banner6

Aytar İnşaat yatırım atağında

Aytar İnşaat

Şirketler 19.04.2010, 21:00 19.04.2010, 21:00
Aytar İnşaat yatırım atağında
Aytar İnşaat
yatırım atağında

İnşaat sektöründe 22 yılı geride bırakan Aytar İnşaat, gerçekleştirdiği yatırım ve projelerle büyümesini hızla sürdürüyor.

Merkezİ Bursada olan ancak ülkenin her yanında yüzlerce inşaat yapıp, mühendislik teknikleri satan Aytar İnşaat, kaliteyi ucuza mal etme felsefesiyle sektöre öncülük ediyor.
Firmanın genel yapısıyla ilgili bilgi veren Aytar İnşaat Genel Müdürü Murat Aytar, "Firmamız taahhüt ve satış olmak üzere iki ana bölümden oluşuyor. Taahhüt kısmı, hem alt yapı hem de üst yapı işlerinde bugüne kadar birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Üst yapıda konvansiyonel betonarme yapılar, betonarme prefabrik yapılar, çelik yapılar alt yapıda ise yol inşaatları, kanalizasyon şebekeleri, içme suyu şebekeleri, yağmursuyu drenaj hatları, içme ve kullanma suyu depoları çalışma alanlarımızı oluşturmaktadır. Mevcut makine parkında yer alan 21 adet iş makinemiz ve iki adet lojistik şantiye yerleşkemiz ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bizim için dışa bağımlı olmadan disiplinli hizmet edebilmek önemli. Bu noktada, kaliteli işlerin de ucuza mal edilebileceğini vurgulamak isterim dedi.
AMİRAL GEMİMİZ SANÇİM
Amiral gemi olarak nitelendirdikleri Sançim Çimentonun üretime kısa bir süre önce başlamasına rağmen yoğun bir ilgiyle karşılaştığını dile getiren Murat Aytar, gelen taleplere hızla çözüm ürettiklerini söyledi.
Yapı kimyasallarında ise Berico markası ile iddialı olduklarının altını çizen Aytar, "Bitümlü membran ve kiremit altı su yalıtım örtüsündeki markamız Marof. Boyadaki markamız Sepra son yıllarda ürünlerini çok geliştirdi. Kiremix markalı dayanıklı ve dekoratif beton kiremitleri, neredeyse toprak sanayi ürünü olan kiremitlerin fiyatına satın alabilirsiniz. B Plas manto plakalarıyla ve drenaj levhalarıyla üstün kaliteli, şantiyelerde bizi çok rahat ettirmişti, şimdi ürünlerini satıyoruz. Özçağ Afyon Karahisarlı tuğla üreticimiz. Bims bloklar ise Nevşehirli Blok Bims A.Ş.den. Bayiliğini yaptığımız bu ürünleri hem kendi uygulamalarımızda kullanmakta hem de serbest piyasaya satışını gerçekleştirmekteyiz. Bunun için bünyemizde ayrı bir birim olarak oluşturduğumuz satış departmanı bu görevi yürütmektedir. Ürünlerle ilgili gelecek taleplere açığız dedi.
YAPI YAŞAM FUARININ GÖZDESİ
Geçtiğimiz hafta düzenlenen Yapı&Yaşam Fuarında 80 metrekarelik standla yer aldıklarını anımsatan Murat Aytar, fuarda marka kalitesini ve güvenilirliğini ortaya koyduklarını, bu nedenle yoğun ilgiyle karşılaştıklarını söyledi.

Kamudan özel sektöre, her yerde
"Bölgemizde bildiğiniz bütün önemli kurumlar bizim müşterimiz olmuşlardır. Bursa ve çevresinden örnek vermek gerekirse kamuda: Osmangazi Belediyesinden BUSKİye, İl Özel İdaresinden Bayındırlık İl Müdürlüğüne, Kestel Belediyesinden Çalı Belediyesine, Ziraat Bankasından Yenice Belediyesine, İller Bankası 2. Bölge Müdürlüğünden T.C.K. 14. Bölge Müdürlüğüne, İnegöl Belediyesinden en uzaktaki ilçemiz Harmancıkın Belediyesine kadar hizmet götürdük. Özel sektörde ise Yeşilova Grubundan, Balap A.Şne, Çeliktaş A.Ş.den 5 M Mühendislike, Köksal Parça Sanayinden Set Betona, İnegöl Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünden İskoya kadar pek çok kişi ve kurum sayabilirim. "

Sayı: 728 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18