banner34

banner50

banner6

Aras İş Makinelerinden taraftar forklift

Aras İş Makinelerinden taraftar forklift

Şirketler 24.12.2012, 22:00 24.12.2012, 22:00
Aras İş Makinelerinden taraftar forklift
Aras İş Makinelerinden taraftar forklift
Enka Holding Bursa Bölge Bayisi konumundaki Aras İş Makineleri, futbol fanatiklerine özel yeni ürünüyle büyük beğeni topluyor.
Taşıma ve depolama konusunda büyük zaman ve işgücü tasarrufu sağlayan forkliftleri uzman kadrosu sayesinde Bursa iş dünyasıyla buluşturan Aras İş Makineleri, Enkanın teknolojik yeniliklerle donatılmış son ürününü satışa sundu.
İşadamlarının tuttuklarını takımların renklerine göre boyanabilme özelliğine sahip yeni forkliflerinin tanıtımına ağırlık verdiklerini belirten Aras İş Makineleri Genel Müdürü Caner Aras, "Enkanın bu yeni ürününü müşterinin talebine göre ve tuttuğu takımın renklerine göre boyayabiliyoruz dedi.
Forklift satış, kiralama ve yedek parça tahsisi konusunda 2009 yılından günümüze tüm sektörlerin ihtiyaçlarına karşılık veren Aras İş Makineleri, 7/24 çalışan 38 kişilik uzman kadrosu ile konusuna hakim ve başarılı bir grafik çiziyor. Sıfır ya da ikinci el satış ve kiralamanın yanı sıra mekanik servis, elektronik servis, lastik, aksesuar ve yedek parça tedariki gibi konularda da hizmet verdiklerini dile getiren Caner Aras, profesyonel işgücüne ve müşteri memnuniyetine son derece önem verdiklerini dile getirdi. Hizmet anlayışlarının forklift satma yada kiralamayla sınırlı olmadığının altını çizen Aras, "Kadromuz, konusunda uzman mühendislerden oluşuyor. Bunun nedeni, üstün hizmet vermektir. İki satış temsilcimiz, İstanbulda sürekli eğitimler alıyor dedi.
Enka Holdingin bayiliğini yapan ve 170 metrekarelik 3 dükkanın yanında 11 bin metrekarelik açık alanda forkliftlerini teşhir ettiklerini belirten Aras, 40 farklı forklift markasına sahip olduklarını belirtti. 2012 yılının çok başarılı geçtiğini ifade eden Aras, 2013 yılında bu başarıyı koruyarak sosyal projelere yöneleceklerini dile getirdi.
Teknik bilgiye çok önem verdiklerini vurgulayan Caner Aras, forklift satışından ya da kiralamasından sonra eğer istenirse forklift ehliyeti için anlaşmalı oldukları bir sürücü kursuna müşterilerini yönlendirdiklerini sözlerine ekledi.

Sayı: 868 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18