banner34

banner6

Almiranın gıda güvenliği belgelendi

Almiranın gıda güvenliği belgelendi

Şirketler 24.12.2012, 22:00 24.12.2012, 22:00
Almiranın gıda güvenliği belgelendi
Almiranın gıda güvenliği belgelendi

Almira Hotel sektöründe bir ilk imza daha atarak Marmara Bölgesinde FSSC 22000 Gıda Güvenliği Sistem Belgesine sahip tek otel oldu.
Gelişen dünya ile birlikte mutfaklarındaki yiyecek içecek kapsamındaki gıda güvenliğini uluslar arası standartlarla uyumlu hale getirdiklerini belirten Almira Genel Müdürü Ersin Yazıcı, "FSSC 22000 (Food Safety System Certification) Bir gıda zincirinde ürün temininden başlayarak, gıda hazırlama, işleme, üretim, ambalajlama, depolama ve nakliye gibi gıda zincirinin her aşamasında ve noktada tehlike analizleri yaparak, gerekli yerlerde kritik kontrol noktalarını belirleyen ve bu noktaları izleyen herhangi bir problemi henüz oluşmadan önleyerek güvenilir gıdaların üretilmesini sağlayan bir gıda güvenliği sistemidir. 25 senedir misafirlerimize en iyi şekilde verdiğimiz güvenli gıda hizmetini artık TSE belgeli olarak vereceğiz. Almira Hotel olarak, Güvenli Gıda üretiminde uluslar arası bir standarda sahip olarak misafirlerimize yine en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz dedi.
Belge teslim töreninde konuşan Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Tayar, uluslar arası geçerliliğe sahip bu belgeye yabancı turistlerin büyük önem verdiğinin altını çizdi. Para ile satın alınamayacak belgeyi uzun uğraş ve yoğun emek harcayarak bünyesine katan Almira Hotel yönetici ve ekibini kutlayan Prof. Dr. Tayar, "Bu aynı zamanda Bursanın markalaşması yönünde atılmış çok önemli bir adımdır dedi.

Sayı: 868 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18