banner34

banner6

2013te yerinde üretime ağırlık verecek

2013te yerinde üretime ağırlık verecek Kayra Yemek Ağırlıklı olarak taşımalı üretim gerçekleştiren Kayra Yemek, bu yıl özel organizasyonların yanı sıra yerinde üretim alanında da büyümeyi hedefliyor. Müşteri odaklı hizmet ve üretim prensibiyle sektörünün güçlü markaları arasındaki yerini alan Kayra Yemek, otomotivden tekstile, sağlıktan inşaata, gıdadan mobilyaya değin birçok farklı sektöre kaliteden ödün vermeden hizmet götürüyor.

Şirketler 21.01.2013, 22:00 21.01.2013, 22:00
2013te yerinde üretime ağırlık verecek
2013te yerinde üretime ağırlık verecek
Kayra Yemek
Ağırlıklı olarak taşımalı üretim gerçekleştiren Kayra Yemek, bu yıl özel organizasyonların yanı sıra yerinde üretim alanında da büyümeyi hedefliyor.
Müşteri odaklı hizmet ve üretim prensibiyle sektörünün güçlü markaları arasındaki yerini alan Kayra Yemek, otomotivden tekstile, sağlıktan inşaata, gıdadan mobilyaya değin birçok farklı sektöre kaliteden ödün vermeden hizmet götürüyor.
Sektörlerin her birinin faklı hizmet talepleri ve beklentilerine cevap vermeye çalıştıklarını belirten Kayra Yemek Şirket Sahibi Tayfun Kurdal, "Bizler müşterilerimizi iyi tanıyarak onların gerek sektörel taleplerine gerekse bireysel taleplerine elimizden geldiğince uymaya çalışıyoruz dedi.
Ülkemizde ve dünyada ekonomik sıkıntıların baş gösterdiği 2012yi büyüme ve satış hedeflerinin yakalandığı bir yıl olarak geride bıraktıklarını dile getiren Tayfun Kurdal, şöyle devam etti:
"Olayı emtia fiyatları açısından değerlendirdiğimizde ise toptan gıda endeksi olumlu gibi görünse de hammadde fiyatlarımızda dalgalı bir yıl geçirdiğimizi söyleyebilirim. 2013 yılı için de özellikle ülke ve dünya gündemini de yakından analiz ederek akılcı ve gerçekçi hedefler koyduk. Önümüzdeki yılların istikrarlı ilerleyen ve ayağı yere sağlam basan firmaların olduğunu düşünüyorum. Tabi ki global ekonomik gelişmelerden etkilenmemek mümkün değil ancak benim çok beğendiğim ve her fırsatta söylediğim bir söz var, Güzel bir havada gemiyi limana yanaştırmak kolaydır. Zor olan ve başarı ise fırtınalı havada gemiyi limana yanaştırmaktır. Biz bu bilinçle 2012 yılında birçok zorluğu kolaylıkla aştık. Önümüzdeki dönemde de bunu başaracağımıza inanıyorum.
KAYRAYA ÖZEL LEZZETLER ÜRETİYORUZ
Özellikle bizim sektörde yenilikçilik ve bu yaptığınız yeniliği müşteriye beğendirmeniz oldukça güç. Çünkü direkt olarak müşterilerimizin damak zevkine ve alışkanlıklarına hitap ediyoruz. Ancak tüm bu zorluğa rağmen Kayraya özel lezzetler ve sunumlar ortaya çıkarmak için üretim kadromuz canla başla çalışıyor. Bunun sonucu olarak da güzel şeyler ortaya çıkıyor. Kayra olarak üretimimizin büyük bir bölümünü taşıma yemek oluşturmakta. Bunun yanı sıra yıl içerisinde de hatırı sayılır miktarda özel yemek organizasyonu yapmaktayız. Önümüzdeki yıl da bu yemeklerle ilgili büyüme hedefimiz var ve inşallah hedefimize ulaşmayı ümit ediyoruz. Yerinde üretim projeleri ile ilgili ise geçmişten gelen bir tecrübemiz var ve bunu da yeni 2013 yılında yeni projelerle hayata geçireceğiz.
KADROMUZA GÜVENİYORUZ
Hazır yemek gibi halk sağlığı ile direkt ilişkili bir işimiz var. Her işte olduğu gibi bu işin de bir takım standartları mevcut. Bunun dışına çıkmamanız gerek. Bizim işimizde de yasal mevzuatlar Türk Gıda Kodeksi ve ilgili yönetmelik ve tebliğler söz konusu. Deneyimli ve alanında iyi olan bir kadro ile çalışıyorum. Bu da benim ve şirketim için büyük bir şans. Biz her anlamda müşteri odaklı çalışıyoruz. Ama bu sözde değil uygulamada da gerçekleşen bir müşteri odaklılık. 2013 yılında tesis ve üretim ekipmanları konusunda bir takım yatırım hedeflerimiz var bunları yıl içerisinde hayata geçirmeyi planlamaktayız.

Sayı: 872 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18