banner34

banner50

banner6

Minteks Yalova Yolunda Havlu ve bornoz üretiminde kalitesi ve verdiği hizmetiyle müşterilerinin beğenisini kazanan Minteks, artık Yalova Yolunda açtığı mağazasıyla da tüketicisiyle buluşuyor. Minteks, İmam Aslan Tesislerinde geçtiğimiz haftalarda açtığı 100 metrekarelik yeni mağazasında, tekstil ürünlerinin tamamını ve Minteks ürün gamında yer alan aromalı sabunlar ile yağlarının da satışını gerçekleştiriyor.

Şirketler 31.12.2012, 22:00 31.12.2012, 22:00
Minteks Yalova Yolunda

Havlu ve bornoz üretiminde kalitesi ve verdiği hizmetiyle müşterilerinin beğenisini kazanan Minteks, artık Yalova Yolunda açtığı mağazasıyla da tüketicisiyle buluşuyor.

Minteks, İmam Aslan Tesislerinde geçtiğimiz haftalarda açtığı 100 metrekarelik yeni mağazasında, tekstil ürünlerinin tamamını ve Minteks ürün gamında yer alan aromalı sabunlar ile yağlarının da satışını gerçekleştiriyor.

Minteks Yönetim Kurulu Başkanı Özkan İrman, İzmir Yolu 27.kmdeki 500 metrekarelik satış mağazası ve restaurantı ile hizmet vermeye devam ettiğini hatırlatırken, gelen talepler doğrultusunda doğru yatırımlarla yeni mağazalar açmaya devam ettiklerini belirtti.
İrman, "İmam Aslan Tesisleri Bursalının ve Bursadan yolu geçen kişilerin bildiği ve birçok ihtiyacını temin ettiği önemli bir tesis. Bursanın önemli değerlerinden ünlü havlusunu ise Minteks markamızla buluşturmak için mağazamızı açtık. Yüz elliden fazla desenle ürettiğimiz havlu ve bornozlarımız, tekli havlu hediyelik kutumuzdan, 45 parça ahşap çeyiz sandığına kadar çeşitli ürünlerimizi müşterimizin beğenisine sunuyoruz dedi.
Ayrıca Bursada anlaşmalı oldukları yerel market zincirinin 30 mağazası içinde satış reyonları bulunduğuna dikkat çeken İrman, Bozüyük Ömür Tesisleri ve bir benzin istasyonu anlaşmasıyla da Güney Marmarada 11 noktada Minteks reyonlarıyla var olduklarının altını çizdi.

MİNTEKS İLKLERİN MARKASI OLMAYA DEVAM EDECEK

1994 yılında Bursada kurulan Minteksin, sektöründe ilklere imza attığını anlatan Özkan İrman, 5 bin 600 metrekare kapalı alan olmak üzere, 30 bin metrekarelik alanımızda tam bir dinlenme ve cazibe merkezi yarattıklarını söyledi.
Geçen 18 yılda üretimde son teknolojiye sahip makine parkuru ile havlu ve bornozda butik üretim yaparak, Türkiyede ve dünyada kalitesiyle tanınan bir marka haline geldiklerini ifade eden İrman, Minteks Home markalarıyla da ev tekstili ve aksesuar ürünlerinde iddialı olduklarını söyledi. Özkan İrman yeni yılla birlikte tüketiciyi ambalaj tasarımlarında da sürprizler beklediğinin altını çizdi.

Sayı: 869 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18