banner34

banner6

Yeni yıl, yeni yüz, tecrübeli bir heyecan

Yeni yıl, yeni yüz, tecrübeli bir heyecan Yayın hayatımıza başladığımız günden bu zamana aralıksız her Salı okurlarına sunulan EKOhaberi 15. yılını geride bırakırken yepyeni yüzü ve enerjisiyle ilk günkü heyecan ve 15 yılın tecrübesiyle sizlere yeniden sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Sektörel Haberler 05.11.2012, 22:00 05.11.2012, 22:00
Yeni yıl, yeni yüz, tecrübeli bir heyecan
Yeni yıl, yeni yüz, tecrübeli bir heyecan

Yayın hayatımıza başladığımız günden bu zamana aralıksız her Salı okurlarına sunulan EKOhaberi 15. yılını geride bırakırken yepyeni yüzü ve enerjisiyle ilk günkü heyecan ve 15 yılın tecrübesiyle sizlere yeniden sunmanın gururunu yaşıyoruz.
Geçtiğimiz kuruluş yıldönümü yazımda "Mutlu yıllar kardeşim, Teşekkürler tüm okuyucularımız başlığıyla yorumlarımı sizlerle paylaşmıştım. Benim ve ailem için çok değerli bir yerde konuşlanan markamız EKOhaber, bizim için iş, aile, çocuk, kardeş kısacası her şey oldu.
Yeni yılımızda ve yenilenen yüzümüzle önümüzdeki dönemde kullandığımız teknolojide, sahip olduğumuz çalışma kadromuzda nitelikli değişiklik ve yenilikler yaptık. Bu yeni dönemde de 15 yıldır sürdürmekte olduğumuz bağımsız, tarafsız ve öncelikle Bursa İş Dünyasının yanında olduğumuz yayın politikamıza bağlı kalarak sizlere ulaşmaya devam edeceğiz.
Bursa, Türkiye ve Dünya ekonomisinde olup biteni ve konusunda uzmanlık sahibi köşe yazarlarının yorumlarını takip eden değerli okuyucularımıza ve kurulduğumuz günden bu yana maddi ve manevi katkılarıyla gazetesini sahiplenen zaman zaman yol gösteren ve bizim için çok değerli olan Bursa İş Dünyasına teşekkür ediyoruz. Bu bağlamda görev ve sorumluluğumuzun bilincindeki duruşumuzla "Bursa İş Dünyasının En Güçlü ve En Gür Sesi Olarak Sözcüsü Olmaya Devam Edeceğiz.
15 yılı geride bırakırken her sayısında yazı işlerinden, dağıtımına, baskısından işletmesine emek veren tüm geçmiş ve mevcut çalışma arkadaşlarımıza büyük bir teşekkür etmek isterim, ortak emek katkılarıyla bu günlere geldik.
Her Salı EKOhaber Günüdür.
Saygılarımla...

Sayı: 861 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18