banner8

banner13

banner6

Turizmcilerden Bursa tanıtımı

Bursa'nın turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri haline gelen Bursa Turizm Fuarı'nın ikincisi Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle açıldı. Network Fuarcılık Genel Müdürü Hasan Eker, "2.

Sektörel Haberler 23.09.2019, 21:00 23.09.2019, 21:00
Turizmcilerden Bursa tanıtımı
Bursa'nın turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri haline gelen Bursa Turizm Fuarı'nın ikincisi Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle açıldı. Network Fuarcılık Genel Müdürü Hasan Eker, "2. Bursa Turizm Fuarı'nın, Türkiye'deki turizm sektöründe önemli bir eksiklik olan acenteler ile otellerin buluştuğu profesyonel bir fuar ihtiyacını gidereceğini düşünüyoruz ifadelerini kullandı. Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Gedik ise, "Bursa'mızda turizmde ortak akıl var. Kamu ve özel sektör bir arada güzel işler başarıyor. Turizm olarak iyi noktadayız dedi.

"Bu fuarların bundan sonraki yıllarda da devam etmesini diliyorum diyen GÜMTOB Başkanı Haluk Beceren'in ardından konuşan TÜRSAB Güney Marmara Bölge Başkanı Murat Saraçoğlu da, "Bir kentte markalaşma çok önemli. Bu tür fuarlar şehrimizin ulusal ve uluslararası alanda tanıtımına önemli katkılar sağlıyor ifadelerini kullandı.

Sayı: 1217 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
21
açık
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?