banner8

banner13

banner6

MÜSİAD tarıma desteğe hazır

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül’ü ziyaret ederek tarım sektörü hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyarette, kurumlar arası işbirliği ve ortak çalışma imkânlarının önemli olduğunu vurgulayan MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, sanayi şehri Bursa’nın aynı zamanda bir tarım merkezi olduğuna dikkat çekti.

Sektörel Haberler 12.10.2020, 20:50 12.10.2020, 20:50
MÜSİAD tarıma desteğe hazır
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül’ü ziyaret ederek tarım sektörü hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyarette, kurumlar arası işbirliği ve ortak çalışma imkânlarının önemli olduğunu vurgulayan MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, sanayi şehri Bursa’nın aynı zamanda bir tarım merkezi olduğuna dikkat çekti. Bursa’yı tarımda ileri taşıyacak her türlü çalışmaya destek vermeye hazır olduklarının altını çizen MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay sözlerini şöyle sürdü: “Bursa’nın nitelikli tarım konusunda alt yapısı müsait durumda ve tarım ürünlerinin yetiştirilmesi için elverişli toprağa sahip. Bizim ve gelecek olan nesillerin sağlıklı bir hayatı sürdürmesi için toprağımızın korunması gerekiyor. Özellikle yerli tohumlarımızın ön plana çıkaracak projeleri hayata geçirmeliyiz. İlimizin tarım sektöründe bir adım daha ileriye taşıyacak çalışmalara desteğimizi çekinmeden veririz” şeklinde konuştu.

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül de ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD heyetine teşekkür etti. Ziyaret tarım sektöründe yapılabileceklere ait projeler ve Bursa’nın tarımsal gelişimi hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?