banner8

banner6

Karacabey Güney Marmara'nın yıldızı haline geliyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve ilçe belediye başkanları ile Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Mücahit Alkan’ı ziyaret etti. Oldukça verimli geçen ziyarette, heyete Türk Şeker Fabrikası’nın faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Sektörel Haberler 27.08.2020, 12:57 27.08.2020, 12:57
Karacabey Güney Marmara'nın yıldızı haline geliyor
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve ilçe belediye başkanları ile Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Mücahit Alkan’ı ziyaret etti.

Oldukça verimli geçen ziyarette, heyete Türk Şeker Fabrikası’nın faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Bursa ve ilçelerindeki tarımsal faaliyetler üzerine önemli istişarelerin yapıldığı ziyarette konuşan Başkan Özkan, Karacabey’in tarımsal üretimde Türkiye’nin önde gelen bölgelerinden biri olduğunu söyledi. İlçenin tarım ve sanayiye dayalı güçlü ekonomisi ile ‘Güney Marmara’nın Yıldızı’ haline geldiğini ifade eden Özkan, “Özellikle son yıllarda gerçekleştirilen atılımlarla Karacabey adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Sahip olduğu verimli tarım arazileri ile geçmişten bu yana ülkemizin en önemli üretim üslerinden biri olan Karacabey bu yönüyle dünyanın en büyük tarımsal üreticilerinin de ilgisini çekiyor. Biz de Karacabey Belediyesi olarak tarımsal kalkınmaya yönelik hamlelerle ilçemizi geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
20
parçalı az bulutlu