banner34

banner6

Evini ve Ofisini Yenile Bursa

Evini ve Ofisini Yenile Bursa

Sektörel Haberler 08.02.2010, 22:00 08.02.2010, 22:00
Evini ve Ofisini Yenile Bursa
Evini ve Ofisini Yenile Bursa

Mobilya almanın tam zamanı sloganı ile yola çıkan BTSO 43 . Komite üyeleri, Bursalıları, sunduğu cazip fiyatlar ve vade seçenekleri ile mobilya yenilemeye davet ediyor.
BTSO 43. Komite Başkanı Muzaffer Loyan "Evini ve Ofisini Yenile Bursa kampanyasını tüm üyelerinin desteğiyle başlattıklarını söyledi.
Loyan, komite üyesi olan tüm firmaların bu kampanyaya cazip fiyatlarla destek verdiğini ifade etti.
İçinde bulunulan dönemde mobilya sektörüne talebin alt düzeyde olduğunu anlatan Loyan, mevsimsel olarak düğünlerin az olması nedeniyle mobilya, halı ve avizeye talebin gitgide azaldığını belirtti.
Loyan, "Fiyatlar en alt düzeyde tutuluyor. Cazip fiyatlar ve uzun vadeler nedeniyle mobilya, halı ve avize almanın tam zamanı. Zira Mart ayı başı itibariyle sektörde yaşanacak canlanma ile birlikte mevcut fiyat aralıkları tekrar yakalanamayacağı için tüketicinin bu kampanyayla fırsatları değerlendirmesi gerekiyor dedi.
Kampanyaya 1000 e yakın firmanın katıldığını belirten Loyan, firmaların hazırladığı düğün paketleriyle yüzde 20 ile 50ye varan indirimlerin söz konusu olduğunu dile getirdi.
Loyan ayrıca peşin fiyatına 24 aya varan vade seçenekleri ve bir alana bir bedava kampanyasının da satışlar için oldukça etkili olduğunu söyledi.
Büroyapın sahibi Yakup Altınöz ise, ofis mobilyaları ile ilgili kampanyanın da halihazırda devam etmekte olduğunu söyledi.
Bu kampanyayla birlikte uygulanan indirim aralığının yüzde 15 ile 45 arasında olduğunu anlatan Altınöz, ofis mobilyalarında peşin fiyatına 10 ay vade seçeneklerinin yapıldığını söyledi.

Sayı: 718 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18