banner34

banner50

banner6

Bir marka yolculuğu

Bir marka yolculuğu EKOHABER Gazetesi doğumundan beri Bursa medyasındaki birçok ilkin ev sahibi oldu. İlk ekonomi gazetesi olma sıfatı ile başlayan, ilk tabldot ebatlı gazeteyi basma ve yayınlama cesareti ile devam eden, Bursa sanayisinin ilk buluşma noktası olan, ayrıca tüm bu ve bu gibi ilklerini gururla sürdüren ve bu ilklere sahip olmanın yarattığı liderlik pozisyonunu da korumaya devam eden EKOHABER, bugün Bursa basınının önemli markalarından biri.

Sektörel Haberler 05.11.2012, 22:00 05.11.2012, 22:00
Bir marka yolculuğu
Bir marka yolculuğu

EKOHABER Gazetesi doğumundan beri Bursa medyasındaki birçok ilkin ev sahibi oldu. İlk ekonomi gazetesi olma sıfatı ile başlayan, ilk tabldot ebatlı gazeteyi basma ve yayınlama cesareti ile devam eden, Bursa sanayisinin ilk buluşma noktası olan, ayrıca tüm bu ve bu gibi ilklerini gururla sürdüren ve bu ilklere sahip olmanın yarattığı liderlik pozisyonunu da korumaya devam eden EKOHABER, bugün Bursa basınının önemli markalarından biri.
17 yıldır süren bu marka yolculuğunda bir çok duraktan geçti EKOHABER Gazetesi. Gerek okuyucu memnuniyeti anlamında, gerek tarafsız ve ilkeli yayın prensibi anlamında, gerekse görsel sunumdaki hitap ve yeniliğe açık tasarım anlayışı anlamında her duraktan bir başarı ile ayrıldı. Başarıdaki bu sürekliliğin altında ise marka kavramının yalnızca logodan ibaret olmadığına, bu kavramı dolduran bir çok kurum değerinin yaşatılmasının bilinç ve özeninin yattığına inandı.
Bu doğrultuda EKOHABER, markasını büyütürken korunaklı bir yapı seçti. Çekirdek kadrosu ile inandığı bir ürünü ortaya çıkarma pozisyonunda sergilediği dik duruşu ve yayın ilkelerinin yanında duran tavizsiz tavrı ile marka oluşumuna bir değer daha ekledi.
Habercilik politikalarına bitmeyen meslek heyecanı ile tecrübeli iş bilgisinin başarılı bir sentezini yayan EKOHABER Gazetesi, okuyucusu olan iş dünyasının gündem ajandası niteliği taşıma çabası ile bir ekonomi gazetesi markasına imzasını attı. Biliyoruz ki EKOHABER markasının yolculuğu her geçen gün büyüyüp gelişerek devam edecek.
Bu yolculukta bizlerle birlikte olan siz değerli okuyucularımıza 17nci kuruluş yıldönümümüz vesilesiyle bize inanarak, haklı gururumuzu paylaştığınız için bir kere daha teşekkür ediyoruz.

Sayı: 861 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18