banner8

banner6

banner17

Burtimder'de yeni başkan Murat Çakmaker

Divan Başkanlığını Kaşif Aziz’in, divan üyeliklerini de Hasan Okumuş ve Salim Yılmaz’ın yaptığı BURTİMDER’in Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda Çakmaker, BURTİMDER’in yeni başkanı 4 dönem BURTİMDER Başkanlığını yürüten Yusuf Aydın Eskibozkurt, artık görevi gençlere devretmenin zamanının geldiğini ifade ederken, görev süresi boyunca birlikte çalıştığı tüm üyelere teşekkür etti. BURTİMDER’in Olağanüstü Genel Kurul toplantısında faaliyet raporu ile mali tabloların okunarak onaylanması ve kabulünden sonra gerçekleşen seçimde Murat Çakmaker, oy birliği ile başkan seçildi.

Sektörel Haberler 29.03.2021, 20:24 03.04.2021, 18:17
Burtimder'de yeni başkan Murat Çakmaker


Divan Başkanlığını Kaşif Aziz’in, divan üyeliklerini de Hasan Okumuş ve Salim Yılmaz’ın yaptığı BURTİMDER’in Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda Çakmaker, BURTİMDER’in yeni başkanı
4 dönem BURTİMDER Başkanlığını yürüten Yusuf Aydın Eskibozkurt, artık görevi gençlere devretmenin zamanının geldiğini ifade ederken, görev süresi boyunca birlikte çalıştığı tüm üyelere teşekkür etti. BURTİMDER’in Olağanüstü Genel Kurul toplantısında faaliyet raporu ile mali tabloların okunarak onaylanması ve kabulünden sonra gerçekleşen seçimde Murat Çakmaker, oy birliği ile başkan seçildi. Yönetim Kurulu’nun seçiminin ardından, Divan Başkanlığı’nın önerisiyle 4 dönem BURTİMDER Başkanlığı yapan Yusuf Aydın Eskibozkurt, BURTİMDER’in onursal başkanı seçildi. Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan BURTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çakmaker, “Yusuf Başkan çok güzel ve başarılı işler yaptı. Yönetiminde bizler de vardık. Sektörümüz adına birlik beraberlik içinde yeni projelerle görevimizi yapmaya çalışacağız. Herkese çok teşekkür ediyorum. Sektörümüze hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.
BURTİMDER’in yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Murat Çakmaker (Makro Isı), Cengiz Eker (İzomet), Hasan Okumuş (Okumuşlar Yapı), Burak Barut (Edessa Mobilya), Erhan Adalıer (Mar-Esen Plastik), Salim Yılmaz (Sesa Marmara Boru), Mehmet Erdoğan (Motif Yapı).
 

Yorumlar (0)
banner14
22
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?