banner34

banner6

TÜGİAD'da yeni dönem

TÜGİAD'da yeni dönem

Kent 22.03.2010, 22:00 22.03.2010, 22:00
TÜGİAD'da yeni dönem
TÜGİAD Bursa Şubesi'nin gerçekleşen 6'ncı Olağan Genel Kurulu'nda Başkan Murat Coşkunkan, 4 yıldır sürdürdüğü görevini Ali Tatveren'e devretti.

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi'nin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda 4 yıldır başkanlık görevini yürüten Murat Coşkunkan, bayrağı Ali Tatveren'e devretti. 47 tam oyla seçilen Tatveren, yeni dönemde ilk hedeflerinin katılımcılığı artırmak olduğunu söyledi.
Coşkunkan'ın açılış konuşmasıyla başlayan genel kurulda divan heyeti, İlhan Parseker, Ali İhsan Yeşilova ve Faruk Aslanoba'dan oluştu. Coşkunkan, Almira Otel'de düzenlenen toplantıda, başkanlık dönemi boyunca “doğru üyelerle doğru büyüme” politikası izlediklerini belirterek, bu amaçla üye sayısını 56'dan 130'a taşıdıklarını ve bunların 12'sinin bayan üyelerden oluştuğunu söyledi. Coşkunkan, görevi süresince derneğin bugünlere gelmesine katkı koyan herkese teşekkür ederek, “Şubemizin kuruluşunun gerçekleştiği 2000 yılından bu yana her yönetim kurulunda görev alarak ve bunun son 4 yılını yönetim kurulu başkanı sıfatıyla geçirerek, bugün derneğimizin bu onurlu, bu önemli görevini sizlerin desteğiyle tamamlamanın mutlu gururunu yaşıyorum. Çok kıymetli dostum, kardeşim Ali Tatveren arkadaşıma, Başkanıma ve yeni yönetimde görev alacak tüm arkadaşlarıma sonsuz başarılar diliyorum. Eminim ki hizmet çıtasını daha çok yükseltecekler, yolunuz açık olsun” diye konuştu.
Eski Başkan Yardımcısı, yeni Başkan Tatveren de yeni dönemde göreve layık olmak için büyük bir gayretle çalışacaklarını vurguladı. Katılımcılığa önem vereceklerini ifade eden Tatveren, yönetim kurulu toplantılarını asil ve yedek üye ayrımı yapmadan gerçekleştireceklerini söyledi. Tatveren, yönetim kurulu listesini hazırlarken sektörel dağılımı baz aldıklarını anlatarak, başta gıda, otomotiv, tekstil olmak üzere çeşitli sektörlerden üyelerin listede yer aldığını kaydetti. Coşkunkan'ın dernek için yaptığı çalışmalara övgüler yağdıran Tatveren, şöyle devam etti:
“Bu bayrak yarışında her başkanımız değerli hizmetleriyle çıtaya daha da yükseltti. Yeni dönemde Bursa'dan genel merkeze gidecek arkadaşlarımızın da çıtayı yükselteceklerine inancımız ve desteğimiz tamdır.”

Sayı: 724 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18