banner34

banner6

MEHMETÇİK BELEDİYESİNE OSMANGAZİ DESTEĞİ

MEHMETÇİK BELEDİYESİNE OSMANGAZİ DESTEĞİ

Kent 21.01.2013, 22:00 21.01.2013, 22:00
MEHMETÇİK BELEDİYESİNE OSMANGAZİ DESTEĞİ
MEHMETÇİK BELEDİYESİNE OSMANGAZİ DESTEĞİ

YAVRU VATANIN GÖZÜ OSMANGAZİDE

DÜNDAR: MEHMETÇİK BELEDİYESİNE DESTEK OLACAĞIZ

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mehmetçik Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ahmet Beyazıt Adalıerle görüştü. Adalıer, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündardan teknik ve proje desteği istedi.
Yavru vatan Kıbrıstaki kardeş belediye olan Mehmetçik Belediyesini ziyaret eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Belediyesi olarak kardeşlik ilişkilerini her geçen gün geliştirdikleri Mehmetçik Belediyesine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti. Mehmetçik Belediyesi ile ilişkilerin her geçen gün daha da ileriye gittiğinin altını çizen Dündar, kardeş belediyeye teknik ve proje bazında destek vereceklerini söyledi. Başkan Dündar, belediye olarak bilgi ve tecrübelerini kardeş Mehmetçik Belediyesi ile paylaşarak ellerinden gelen desteği sağlayacaklarının da altını çizdi.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mehmetçik Belediye Başkanı Ahmet Beyazıt Adalıer de Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündarın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Osmangazi Belediyesi ile sürdürdükleri ilişkilerden büyük memnuniyet duyduklarını anlatan Adalıer, "Osmangazi Belediyesinin çalışmalarını örnek alıyoruz. Projelerini dikkatle takip ediyoruz. Mehmetçik Belediyesi olarak yapacağımız çalışmalarda Osmangazi Belediyesinin desteğini istiyoruz. Özellikle teknik ve proje bazında sayın Başkanımız Mustafa Dündardan destek istiyoruz dedi.
İki belediyenin kurduğu kardeşlik bağlarıyla iki ülkenin yerel yönetimleri arasındaki bağları pekiştirmek istediklerinin altını çizen Adalıer, Osmangazi Belediyesinin bilgi, birikim ve deneyimlerinden yararlanmak istediklerini de sözlerine ekledi.
Başkan Dündar, Mehmetçik Belediye Başkanı Ahmet Beyazıt Adalıer ve Mehmetçik Muharip Gaziler Derneği Üyelerini Osman Gaziyi Anma ve Fetih Şenliklerine davet etti.

Sayı: 872 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18