banner34

banner6

Direkçi ile yola devam

Direkçi ile yola devam

Kent 15.02.2010, 22:00 15.02.2010, 22:00
Direkçi ile yola devam
Direkçi ile yola devam

KalDer Bursa Şubesi Başkanı
Emin Direkçi, önümüzdeki iki yıllık dönem için yeniden göreve seçildi.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesinin seçimli olağan genel kurulu geçtiğimiz hafta sonu BUSİAD Evinde gerçekleştirildi.
KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ali Rıza Kaylanın da katıldığı genel kurulda, Emin Direkçi başkanlığındaki tek liste ile seçime gidildi. Direkçi oybirliği ile yeniden başkan seçildi.
KalDer Bursa Şubesinin yeni dönem Yönetim Kurulunda; Kutlu Şahin, Gülseren Kunduracıoğlu, Şencan Gündüz, Şeref Nişancı, Örsan Başçiftçi, Gülçin Ertorun, Okan Ermetin, Gökhan Akbal, Can Özpehlivan, Arzu Kaman, Sezgin Sezer, Filiz Yayla ve Filiz Razgıratlı Okumuş da yer aldı.
Denetim Kurulu ise Özer Aktepe, Atilla Yılmaz ve Ahmet Öztürkten oluştu.
Seçimin ardından konuşan KalDer Bursa Şubesi Başkanı Emin Direkçi, "Amacımız, bu ülke insanının hak ettiği kaliteli yaşamı sağlayabilmek. Ayrılmayacağımız çizgiler ve dengeler var. Bunlara sahip çıkarak, faaliyetlerimizi yoğunlaştırarak sürdürmeye devam edeceğiz dedi. Direkçi, 16-17 Nisan 2010da gerçekleştirilecek 8. Kalite Sempozyumu sonrasında bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirerek, Derneğin bugüne kadar yaptığı çalışmaların nasıl artırılabileceğini ele alacaklarını da söyledi.
KalDer Genel Başkanı Prof. Dr. Ali Rıza Kaylan da, dünya ekonomileri arasında 17. sırada bulunan Türkiyenin küresel cinsiyet eşitsizliğinde sondan altıncı olduğunu vurguladı. Kaylan, "Yaşam kalitesi, hukukta, medyada kalite çok önemli. Karşı tarafı da dinleyip ortak çıkarımlar yapmamız lazım dedi.

Sayı: 719 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18