banner34

banner6

BUTTİM KALİTESİ

BUTTİM KALİTESİ

Kent 01.02.2010, 22:00 01.02.2010, 22:00
BUTTİM KALİTESİ
BUTTİM KALİTESİ

1996 yılından bu yana Bursanın önemli iş merkezlerinden biri olan BUTTİM, 23 Ocakta BUTTİM Kültür Merkezinde düzenlenen törenle ISO 9001:2008 Kalite Belges aldı.
Kalite belgesi ve bayrağı BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Biçene, T.K.S Uluslararası Belgelendirme Gözetim ve Teknik Kontrol Tic. Ltd. Şti Şirket Müdürü Tülin Tüzün tarafından verildi.
BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Biçen, Bursanın ticaret ve iş merkezi yönetimi olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacında olduklarını, Bursadaki iş merkezlerine kaliteli hizmet sunma konusunda örnek olmaya çalıştıklarını ve bunun için tüm kademelerdeki çalışanlarıyla sorunlara çözüm üretmeye ve müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışı benimseyerek çalışmalarına devam etmekte olduklarını söyledi.
Tülin Tüzün de, Bursanın tek yerel belgelendirme kuruluşu olarak yine Bursanın yegane bir iş merkezi olan BUTTİMe belge vermekten onur duyduklarını vurguladı.
BUTTİM Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, davete katılan kat sakinlerine 2009 yılında yapılan faaliyetleri ve yapılacak çalışmaları anlattı.

Sayı: 717 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18