banner34

banner50

banner6

Bursa OSB ve NOSAB ortak çalışma kararı aldı

Bursa OSB ve NOSAB ortak çalışma kararı aldı

Kent 12.11.2012, 22:00 12.11.2012, 22:00
Bursa OSB ve NOSAB ortak çalışma kararı aldı
Bursa OSB ve NOSAB ortak çalışma kararı aldı
Bursa Organize Sanayi Bölgesi (Bursa OSB) Başkanı Ali Uğur, NOSAB Başkanı Levent Bezmez ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.
Bursa Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ali Uğur, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Levent Bezmez ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti. Ali Uğur, NOSAB heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, NOSAB Başkanı Levent Bezmez de Uğura kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.
Ali Uğurdan sosyal tesisler hakkında bilgiler alan NOSAB Başkanı Levent Bezmez, "Sanayicilerimiz için çok önemli olduğunu düşündüğümüz Bursa OSB Sosyal Tesislerinin NOSABlı sanayiciler tarafından da kullanılması bizi memnun edecektir dedi. Uğur da sosyal tesislerin tüm Bursalı sanayicilere açık olduğunu belirterek, "Aramızda herhangi bir protokole gerek yok. Yüzme havuzundan fitness salonuna, alışveriş merkezinden eczanesine kadar bu tesis hepimizin, hep birlikte yararlanmalıyız diye konuştu.
HİZMET ALANLARINDA
ORTAK ÇALIŞMA KARARI
Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren sanayicilerin altyapı ve hizmetler konusunda Bursa OSB ile ortak girişimler yapılmasını istediğini anlatan NOSAB Başkanı Levent Bezmeze her türlü desteği verebileceklerinin altını çizen Bursa OSB Başkanı Ali Uğur, "NOSAB bizim komşumuz, kardeşimiz. Temizlik, itfaiye ve ambulans kullanımı gibi konularda yardıma hazırız.
Ortaklaşa hareket edebileceğimiz birçok nokta var. Bu ziyaret de bu ortaklığın başlangıcı olsun ifadelerini kullandı. Sanayicilerin enerji kullanımında yaşadığı sıkıntıların da masaya yatırıldığı ziyaret, Bursa OSB Başkanı Ali Uğurun NOSAB Başkanı Levent Bezmeze plaket takdimiyle sona erdi.

Sayı: 862 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18