banner34

banner50

banner6

BTMDE EĞİTİMLER BAŞLADI

BTMDE EĞİTİMLER BAŞLADI

Kent 24.12.2012, 22:00 24.12.2012, 22:00
BTMDE EĞİTİMLER BAŞLADI
BTMDE EĞİTİMLER BAŞLADI
- TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI İLK BİLİM MERKEZİ OLAN BURSA BİLİM VE TEKNOLOJİ MERKEZİ, EĞİTİMCİLERİ İÇİN KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİNİ BAŞLATTI.

BURSA – Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi bünyesinde görev yapan gönüllü eğitimcilere yönelik düzenlenen kişisel gelişim eğitimleri, eğitmenlerden büyük ilgi gördü.

Büyükşehir Belediyesi tarafından, toplumun bilimsel algısını geliştirirken, gençlerle çocukları bilim ve teknolojiyle buluşturmak amacıyla kurulan Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, Başımıza İcat Çıkarın sloganıyla çalışmalarına devam ediyor. Bursa Kültür A.Ş. koordinasyonunda sürdürülen faaliyetleriyle dikkat çeken Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, geleceğin bilim insanlarına destek oluyor. Kamplar, söyleşiler ve atölye çalışmalarıyla Bursa'daki bilim tutkunlarının uğrak noktası haline gelen merkez, yeni bir projesini daha başlattı. Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi ve Bilim ve Teknoloji Merkezleri Enstitüsü tarafından düzenlenen ve Türkiye Kalite Derneği Bursa Şubesi - KalDer işbirliği ile gerçekleştirilen eğitim programları, BTM'de görev yapan gönüllü eğitimcilerin kişisel gelişimlerine destek sağlamayı amaçlıyor. Alanında uzman isimlerin tecrübelerini paylaştığı programlar, BTM eğitmenlerinden büyük ilgi gördü. Program kapsamında Bursa Kent Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Ayşe Hacıoğlu, Takım Oyunu ve Liderlik, KalDer Bursa Şubesi Genel Sekreteri Dr. Aykan Kurkur İnovasyon ile Mükemmelliğe Ulaşın, Nestle İnsan Kaynakları Müdürü Özlem Baş Yaşam Koçluğu, Esperto İK Danışmanlık CEOsu Selma Çetinkaya Türker CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri gibi konularda bilgiler veriyor. BTM eğitim salonlarında başlayan eğitimler, 21 Ocak Pazartesi gününe kadar uzmanları ağırlamaya devam edecek.

Sayı: 868 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18