banner34

banner50

banner6

Bozbey, Görükleli iş adamları ile buluştu

Bozbey

Kent 15.02.2010, 22:00 15.02.2010, 22:00
Bozbey, Görükleli iş adamları ile buluştu
Bozbey, Görükleli iş adamları ile buluştu

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Görükleli sanayici ve işadamlarıyla bir araya gelerek, dernek çatısı altında faaliyet yürütmelerini önerdi.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Görüklede faaliyet yürüten sanayici ve işadamları ile bir araya gelerek gelecek yıllar için planları anlattı ve sanayicileri dinledi.
Görüklede Abişoğlu Pastanesinde gerçekleştirilen toplantıya yaklaşık 50 sanayici ve işadamı katılırken, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, "Yeni dönemle birlikte artık sizlerle çok daha iç içe olacağımızdan eminim. Sizler bu yöreye kattığınız katma değerle üzerinize düşeni yapıyorsunuz. Bizler de üstümüze düşeni yapıp sizlerin ve Görüklelilerin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı amaçlıyoruz dedi.
Başkan Bozbey, Görükleli sanayici ve işadamlarının bir dernek çatısı altında bir araya gelerek hem Görükleye hem de Bursaya katkı sağlayacak projelere imza atması gerektiğini belirterek, "El birliği ile bölgemizi daha yaşanabilir bir yer kılmanın yanında, üretim açısından da cazip bir yer haline getirebileceğimiz inancındayım dedi.
Sanayiciler ise Başkan Bozbeye teşekkür ederken, daha önceleri istekleri olduğunda kurumlara kendilerinin gittiklerini belirterek, ilk defa bir belediye başkanının kendilerine ziyarette bulunduğunu dile getirdiler.

Sayı: 719 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18