banner34

banner6

TÜGİAD Ankarada'ydı

TÜGİAD Ankarada'ydı

Gündem 12.11.2012, 22:00 12.11.2012, 22:00
TÜGİAD Ankarada'ydı
Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, koordinasyon toplantısı için Ankara'ya gitti.


TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Baran Çelik ve dernek üyeleri Ankara'ya giderek TÜGİAD Ankara Şubesi tarafından düzenlenen ve tüm şubelerin katıldığı koordinasyon toplantısına katıldı. Etkinliğin ilk bölümünde Anıtkabir ziyareti gerçekleştiren dernek üyeleri, Atatürk'ün huzurunda saygı duruşunda bulunarak çelenk bıraktı.
Daha sonra TÜGİAD Toplantısına katılan Bursa üyeleri burada genel konular hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kredi notumuz yükseldi

Toplantının açılış konuşmasını yapan TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Barış Aydın, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu "Fitch"in Türkiye'nin kredi notunu yükselterek, olumlu bir tablo çizdiğini anımsatarak, "Bizim düşüncemiz bu güzel gelişme karşısında rehavete kapılmamak, aksine daha çok çalışarak daha da iyi noktalar gelmektir. İhracat, dış pazarlar çok önemli. Her zaman daha iyiye ulaşmaya çalışmalıyız” dedi.

Umarız geleneksel hale gelir

Toplantı, dünyanın en önemli ekonomistlerinden biri olarak kabul edilen Prof.Dr.Özgür Demirtaş'ın yaptığı ekonominin genel seyrine ilişkin sunum ile devam etti.
TÜGİAD Bursa Şube Başkanı Baran Çelik de Başkan Barış Aydın'ın misafirperverliği ile son derece olumlu bir koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiklerini ifade ederek, "Umarız bu tip organizasyonlar geleneksel hale gelecektir” yorumunda bulundu. Toplantı sonunda Ali Yücelen ve Barış Aydın, Baran Çelik'e plaket takdim etti.

Sayı: 862 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18