banner34

banner6

'Sanayici çevreye duyarlı olsun

"Sanayici çevreye duyarlı olsun

Gündem 05.11.2012, 22:00 05.11.2012, 22:00
'Sanayici çevreye duyarlı olsun
"Sanayici çevreye duyarlı olsun
Bursa Organize Sanayi Bölgesinin ilk Genel Kurul toplantısında güven tazeleyerek yönetime yeniden seçilen Ali Uğur ve yönetim kurulu üyeleri protokol ziyaretlerini sürdürüyor. Bursa OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Şahabettin Harputun ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepeyi de makamında ziyaret ettiler.
Ali Uğur başkanlığındaki OSB heyeti, çalışmaları hakkında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepeya bilgi veridiler.
Ziyarette konuşan Bursa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uğur, Bölgenin su ihtiyacından bahsederek Belediyeden bu konuda işbirliği ve yardım istedi.
Bursa OSB heyetini kabulünde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de Bursanın su kaynaklarının çok kıymetli olduğunu, suyu kirletenin temizlemesi gerektiğini söyledi. Sanayinin her durumda üretimine devam etmesinden yana olduklarını, ancak üretim sırasında çevrenin korunmasına da en üst düzeyde önem verdiklerini ifade eden Başkan Altepe, "Bizim derdimiz fabrika kapatmak değil, ancak üretim yapanlar da Bursanın havasını suyunu kirletmemelidir dedi.
Ziyarette Bursada yeni sanayi alanlarının üretilmesi hususu da ele alındı.

Sayı: 861 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18