banner8

banner6

banner17

Onur Market 25. yılında büyümeye devam ediyor

Onur Market, geniş ürün yelpazesi ve pandemi koşullarına uygun olarak hazırlanan ferah ortamlarda alışveriş olanağını müşterileriyle buluşturmanın yanı sıra ülke ekonomisine sağlamış olduğu katkı ve istihdam desteğini her geçen gün artırmanın Onur’unu yaşıyor. “25 yılın Onuruyla,ilk günkü heyecanla” Pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleştirilen açılışta konuşan Onur Market Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Bölge Direktörü Hakan Özen, “ Bu yıl farklı bir heyecan içindeyiz.

Gündem 22.02.2021, 20:49 22.02.2021, 20:49
Onur Market 25. yılında büyümeye devam ediyor
Onur Market, geniş ürün yelpazesi ve pandemi koşullarına uygun olarak hazırlanan ferah ortamlarda alışveriş olanağını müşterileriyle buluşturmanın yanı sıra ülke ekonomisine sağlamış olduğu katkı ve istihdam desteğini her geçen gün artırmanın Onur’unu yaşıyor.
“25 yılın Onuruyla,ilk günkü heyecanla”
Pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleştirilen açılışta konuşan Onur Market Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Bölge Direktörü Hakan Özen, “ Bu yıl farklı bir heyecan içindeyiz. 25 yılımızı kutlamaya hazırlanıyoruz ve sektöre çeyrek asırdır yön veren kurum olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. İçinde bulunduğumuz pandemi koşullarına rağmen, Bursa ve ülke ekonomimize destek olmak, vatandaşlarımıza her gün yeni bir istihdam kapısı açmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Yeni normal dediğimiz süreçte, her alanda dijitalleşmeye yönelik bir düzene doğru geçiş yapıyoruz. Bu doğrultuda hem mağazalarımızı hem de online platformlarımızı her geçen gün geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Online mağazamızdan ve mobil uygulamamız üzerinden siparişlerini veren müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede hazırlayarak sorunsuz teslim ediyoruz” dedi.Bursa’da faaliyete yeni geçen Göçmen Konutları ile Bursa genelinde 1800 kişiye istihdam oluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Özen, “Taze, geniş ürün ağı ve kaliteli hizmet neticesinde müşterilerimizin takdirini topluyoruz. Bu başarıyı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Yorumlar (0)
banner14
18
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?