banner34

banner6

Marmarabirlikten Ankara çıkarması

Marmarabirlikten Ankara çıkarması

Gündem 29.03.2010, 21:00 29.03.2010, 21:00
Marmarabirlikten Ankara çıkarması
Marmarabirlikten Ankara çıkarması

Marmarabirlikteki görev değişikliğinin ardından yönetim Ankaraya çıkarma yaptı. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Devlet Bakanı Faruk Çelik ile görüşen Hidamet Asa başkanlığındaki yöneticiler, görev değişikliğini ve Marmarabirlikin yaşadığı sıkıntıları anlatıp, bakanlardan zeytin üreticisinin sorunlarının çözümü için destek istediler. Marmarabirlik Yönetim Köncelikle Devlet Bakanı Faruk Çeliki ziyaret etti. Marmarabirlik Başkanı Hidamet Asa, Marmara Bölgesi zeytin üreticileri ile birliğin sorunlarını aktardı ve bunların çözümü için destek istedi.
Bakan Çelik de, her değişiklikte olduğu gibi Marmarabirlikteki görev değişikliğinin de kuruma yeni bir ivme kazandıracağına inandığını söyledi.
Bakan Çelik, Marmarabirlikin zeytin üreticisi için "olmazsa olmazlığına vurgu yaparak, "Hükümetimizin üreticimize destek politikalarının yanı sıra Bursanın bakanı ve milletvekilleri olarak bizler de zeytin üreticimizin sıkıntılarının giderilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Üreticilerimizi çatısı altında toplayan Marmarabirlik olmazsa olmazdır. Yaşaması ve daha da güçlenmesi için elimizden geleni yapacağız dedi.

Tutan: Zeytin üreticisi için elimizden geleni yapacağız
AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Emin Tutan, Marmarabirlikteki görev değişikliğinin ardından yönetim kurulu başkanı Hidamet Asaya kutlama ziyaretinde bulundu. Görüşmede Başkanvekili Refi Taviloğlu, Genel Müdür İsmail Muzaffer Eren, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Aksoy, Cengiz Sayın ve Denetim Kurulu Üyesi Fevzi İpek de bulundu. Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, "Marmarabirlik olarak üretici ortaklarımızın ürününü en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Yönetim ve denetim kurulu olarak yardım ve desteğinize ihtiyacımız var. Vereceğiniz destek, üreticimizin yüzünü güldürecektir dedi.
Mehmet Emin Tutan ise, tarım satış kooperatifleri arasında Marmarabirlikin örnek olduğunu ifade ederek, "Bu birliğin yaşaması ve daha da güçlenmesi için elimizden geleni yapacağız şeklinde konuştu..

Sayı: 725 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18