banner8

banner13

banner6

'Kıratlı İş Merkezi' gün sayıyor

‘Kıratlı İş Merkezi’ gün sayıyor

Gündem 02.03.2020, 21:00 02.03.2020, 21:00
'Kıratlı İş Merkezi' gün sayıyor
Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Kıratlı İnşaat, Mudanya yolu üzerinde yapımı devam eden ‘Kıratlı İş Merkezi’ projesiyle Bursa’ya değer katmaya devam ediyor. Sona yaklaşılan projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Kıratlı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kıratlı, profesyonel yönetim anlayışı ile işletilecek iş merkezinin 1-2 ay içerisinde faaliyete geçeceğini söyledi.

65 adet ofis ve 12 adet dükkandan oluşan ‘Kıratlı İş Merkezi’ projesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Kıratlı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kıratlı, “Projemiz Mudanya yolu üzerinde, Renault fabrikasının yanında, metro istasyonuna 300 metre ve İstanbul-İzmir otoban bağlantısına 1 km mesafededir. 65 adet ofis, 12 adet dükkândan oluşmaktadır” dedi. Projenin tamamlanmak üzere olduğunu ifade eden Hüseyin Kıratlı, “Aslında bitti bile diyebiliriz. 1-2 ay içerisinde faaliyete geçeceğini düşünüyoruz. Profesyonel yönetim anlayışı ile işletilecek iş merkezinde maliklerin ücretsiz kullanabileceği toplantı salonları, spor salonu ve konferans salonu bulunmaktadır. Her ofise ait 2-4 araçlık otopark yeri ve her ofis için 8-10 metrekarelik depolama alanları mevcuttur” dedi.
Hedef kitlelerine de değinen Hüseyin Kıratlı, şöyle devam etti: “Ofisler için; avukatlar, doktorlar, mimarlar, mühendisler gibi serbest meslek erbapları ve merkeze uzaktaki sanayi bölgelerinde fabrikası olanların yönetim ofisi olarak kullanacaklarını düşünmekteyiz. Dükkanlar için; mobilya mağazaları, cafe, restaurantlar, araba satış galerileri gibi firmaların tercih edeceğini düşünüyoruz. Ana cadde üzerinde olması sebebi ile dükkân ve ofislerin tabela değeri yüksektir. Cazip fırsatlarla satışlarımız ve kiralamalarımız devam etmektedir.”

Sayı: 1240 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
28
açık
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?