banner8

banner13

banner6

İMSİAD Bursa İçin Göreve Hazır

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İMSİAD), Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile gerçekleştirdiği toplantıda Kayapa, Hasanağa, Kızılcıklı ve Balkan mahallelerinde altyapı çalışmalarından, 1050 Konutlar (Akpınar Mahallesi) kentsel dönüşüm projesine, Mudanya’dan, yeni imar alanlarına kadar şehri ilgilendiren konulardaki talep ve çözüm önerilerini iletti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Genel Sekreter Ulaş Akhan ve İmar Komisyonu üyeleriyle Heykel Tarihi Belediye Binası’nda bir araya gelen İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne Akpınar Mahallesi Kentsel Dönüşüm Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Altın ve projeyi tasarlayan Mimar Şenol Şimşek de eşlik etti.

Gündem 19.10.2020, 20:50 19.10.2020, 20:50
İMSİAD Bursa İçin Göreve Hazır
İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İMSİAD), Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile gerçekleştirdiği toplantıda Kayapa, Hasanağa, Kızılcıklı ve Balkan mahallelerinde altyapı çalışmalarından, 1050 Konutlar (Akpınar Mahallesi) kentsel dönüşüm projesine, Mudanya’dan, yeni imar alanlarına kadar şehri ilgilendiren konulardaki talep ve çözüm önerilerini iletti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Genel Sekreter Ulaş Akhan ve İmar Komisyonu üyeleriyle Heykel Tarihi Belediye Binası’nda bir araya gelen İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne Akpınar Mahallesi Kentsel Dönüşüm Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Altın ve projeyi tasarlayan Mimar Şenol Şimşek de eşlik etti.Akpınar Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm projesinden, Kayapa ve Hasanağa’da yürütülen altyapı çalışmalarına, Mudanya’yı, Bursa’ya yeni imarlı alanlar kazandırılmasına kadar, Bursa’nın dört bir yanını ilgilendiren konuların masaya yatırıldığı toplantıda konuşan İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, “İMSİAD olarak şehrin ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 “Bursa’nın cazibesi artıyor”

Toplantıda konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da, Bursa’nın her geçen gün cazibesini artıran bir şehir olduğuna dikkat çekti. Başkan Aktaş, “Sanayimiz, İstanbul’a olan yakınlığımız, otoyollar ve devam eden hızlı tren projesi Bursa’yı daha da gözde bir şehir haline getirdi” dedi. Kentsel dönüşümde yaşanan süreçleri iyi takip etmek gerektiğine vurgu yapan Başkan Aktaş, “Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sorunlarının çözülmesi için çalışıyoruz. İlgili bakanlıklarımızla sürekli istişare halindeyiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?