banner34

banner50

banner6

Değişen sadece renklerimiz

Değişen sadece renklerimiz Değerli okurumuz, bugün elinize farklı renklerde, farklı mizanpajda ve alışılmışın dışında bir EKOhaber ulaştı. 15 yıllık EKOhaberde köklü değişikliklere tanık olacaksınız.

Gündem 03.05.2010, 21:00 03.05.2010, 21:00
Değişen sadece renklerimiz
Değişen sadece renklerimiz

Değerli okurumuz, bugün elinize farklı renklerde, farklı mizanpajda ve alışılmışın dışında bir EKOhaber ulaştı. 15 yıllık EKOhaberde köklü değişikliklere tanık olacaksınız.
726 haftadır yılmadan, bir sayı bile aksatmadan ve en önemlisi bağımsızlığımızdan ödün vermeden, medyaya büyük yatırımların yapıldığı şehrimizde yayın hayatımızı sürdürüyoruz.
Geride bıraktığım 33 yıllık meslek hayatımda, icra ettiğim mesleğe duyduğum saygı ve maddi kazanç değil manevi tatmin ile elinizde bulunan gazete yayınlanmakta. Bugüne kadar gösterdiğimiz hassasiyet ve yılların birikimiyle yolumuza devam ediyoruz.
Yazımın başlığındaki slogan sevgili kızım Yasemine ait. Sloganın tamamı ise; "Değişen renklerimiz, değişmeyen yayın politikamızla 15. yılımızı kutluyoruz.
15. yılımızı kutlarken, her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen Bursa iş dünyasına, çalışma arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Sayı: 730 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18