banner34

banner50

banner6

ASKONDAN MÜSİADA NEZAKET ZİYARETİ

ASKONDAN MÜSİADA NEZAKET ZİYARETİ

Gündem 24.12.2012, 22:00 24.12.2012, 22:00
ASKONDAN MÜSİADA NEZAKET ZİYARETİ
ASKONDAN MÜSİADA NEZAKET ZİYARETİ
- ÇEPNİ: MÜSİADIN 17. İSLAM ÜLKELERİ İŞ FORUMU (IBF) 2013 YILINDA FASTA YAPILACAK!
BURSA – Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Hasan Çepni, MÜSİADın, her yıl düzenlediği İslam Ülkeleri İş Forumu (IBF) toplantısının 2013 yılında Fasta yapılacağını söyledi.
MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çepni, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Turgut ve Yönetim Kurulu üyelerini, MÜSİAD Bursa Şubesi dernek merkezinde kabul etti.
Ziyarette konuşan Çepni, geçtiğimiz Ekim ayında Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın da katıldığı 16. IBF (İslam Ülkeleri İş Forumu) toplantısının 17.sinin ise, 2013 yılının başlarında Fasta yapılacağını ifade etti.
MÜSİADın, doğru bildiği yoldan asla şaşmayan, müstesna bir kuruluş olduğunun altını çizen Çepni, "Türkiye gelişiyor. Gelişen Türkiyede sivil toplum kuruluşlarının da etkisi artıyor. Gelişmiş ülkelerde de durum bu şekilde ilerliyor. Devlet bir taraftan yönetimini devam ettirirken, sivil toplum örgütünden gelen sese de kulak vermesi gerekiyor. İşte bu sese kulak verdiği ölçüde de doğru işler yapması muhtemeldir. Çünkü halkın sesini ve nabzını, sahanın bilgilerini doğru bir şekilde alır ve kullanırsanız, hata yapma olasılığınızı aza indirirsiniz. Doğru iş yapma katsayınız artar. MÜSİAD, bu noktada kendi üstüne düşen görevi layıkıyla yerine getiriyor diye konuştu.
Dernek merkezinde ASKON Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Turgut ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul eden Çepni, yapılan Genel Kurul sonrası göreve gelen ASKON Bursa Şubesinin yeni yönetimine, hayırlı çalışmalar yapmaları temennisinde bulundu.
ASKON Bursa Şubesi Başkanı Ali Turgut ise ASKON ve MÜSİADın önemli işbirliklerine imza atabileceğine değindi.

Sayı: 868 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18