banner34

banner6

Hüseyin Durmaz güven tazeledi

Bursa OSB 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Hüseyin Durmaz güven tazeleyerek yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçildi.

Genel 28.03.2022, 23:35
Hüseyin Durmaz güven tazeledi

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nin (BOSB) 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Hüseyin Durmaz güven tazeleyerek yeniden BOSB Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Uğur’un Divan Başkanlığı ve Rasim Çağan ile Osman Yıldız’ın Divan Kurulu Üyeliği yaptığı Genel Kurul toplantısının açılışında konuşan BOSB Yönetim Kurulu Başkan Hüseyin Durmaz, çok verimli bir dönem geçirdiklerini, pandemiye rağmen bölge sanayicisinin üretimine devam edebilmesi için gereken bütün çalışmaları zamanında ve eksiksiz gerçekleştirdiklerini söyledi. 
BOSB’nin 2018-2019-2020-2021 dönemi faaliyet raporu ile mali tabloların okunup müzakeresi ve kabulünden sonra gerçekleşen seçimlerde BOSB
Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; BOSB Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri: Hüseyin Durmaz, Abdullah Burkay, Sühendam Urbay, Özcan Gök, Kadri Uğur
 

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18