banner34

banner6

YAPI KREDİDE 'CEBE HAVALE DÖNEMİ

YAPI KREDİDE "CEBE HAVALE DÖNEMİ

Finans 07.01.2013, 22:00 07.01.2013, 22:00
YAPI KREDİDE 'CEBE HAVALE DÖNEMİ
YAPI KREDİDE "CEBE HAVALE DÖNEMİ

Yapı Kredinin "Cebe Havale uygulaması ile Yapı Kredi müşterileri artık İnternet Şubesini kullanarak istedikleri cep telefon numarasına para transferi gerçekleştirebilecek.
Yapı Kredi müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda geliştirdiği İnternet Şubesi ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Bankanın son uygulaması "Cebe Havale ile Yapı Kredi müşterileri İnternet Şubesini kullanarak istedikleri cep telefonu numarasına para transferi gerçekleştirebilecek.
Para transferi gerçekleştirmek için para gönderenin İnternet Şubesinden sadece alıcının cep telefonu numarasını ve göndereceği tutarı girmesi yeterli. Alıcı ise gönderilen tutarı istediği bir Yapı Kredi ATMsinden, karta gerek duymadan, SMS ile gelen şifreyi, gönderilen tutarı ve kendi kimlik numarasını girerek çekebilecek. Cebe Havale ile günlük 1.000 TLye kadar para transferi yapmak mümkün. Yapı Kredi müşterileri, İnternet Şubesi "Cebe Havale menüsü üzerinden de gerçekleştirdikleri işlemleri sorgulayıp takip edebilecek. Cebe Havale ile para göndermek 31 Marta kadar ücretsiz.

Sayı: 870 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18