banner8

banner6

banner11

İran ve Rusyanın hedefi, ticarette dolar yerine ruble ve rial

İran ve Rusyanın hedefi, ticarette dolar yerine ruble ve rial İran ve Rusya Ortak Ticaret Odası Eş Başkanı Esedullah Asgeroladi, iki ülke ortak ticaretinde dolar yerine ruble ve riali kullanmayı hedeflediklerini açıkladı. Yarı resmi Fars Haber Ajansının haberine göre,  İran ve Rusya Ortak Ticaret Odasının İranlı Eş Başkanı Esedullah Asgeroladi, Rusya ile ticareti geliştirme çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Dünya 01.09.2014, 21:00 01.09.2014, 21:00
İran ve Rusyanın hedefi, ticarette dolar yerine ruble ve rial
İran ve Rusyanın hedefi, ticarette dolar yerine ruble ve rial
İran ve Rusya Ortak Ticaret Odası Eş Başkanı Esedullah Asgeroladi, iki ülke ortak ticaretinde dolar yerine ruble ve riali kullanmayı hedeflediklerini açıkladı.
Yarı resmi Fars Haber Ajansının haberine göre,  İran ve Rusya Ortak Ticaret Odasının İranlı Eş Başkanı Esedullah Asgeroladi, Rusya ile ticareti geliştirme çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
İranlı girişimcilerin son günlerde Rusya piyasalarına girmek için görüşmelerini sürdürdüklerini belirten Asgeroladi, "Rusya piyasalarına girmek için iki temel sorun söz konusudur, bunlardan biri iki ülke arasında ulaştırma meselesi ve diğeri döviz transferi sorunudur. İki ülke ortak ticaretinde dolar yerine ruble ve riali kullanmayı hedefliyoruz dedi.

Sayı: 956 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
11
açık
banner12