Haber Detayı - SKAL Bursa'da Işık Uğurtuğ dönemi
SKAL Bursa’da Işık Uğurtuğ dönemi

SKAL Bursa'da Işık Uğurtuğ dönemi


Turizm Profesyonelleri Derneği (SKAL) Bursa'da yapılan olağan genel kurulda Hüseyin Özdilek görevi Işık Uğurtuğ'a devretti.
SKAL Bursa'nın seçimli olağan genel kurul toplantısı, üyelerin geniş katılımıyla Mercure Hotel'de yapıldı.Divanın teşekkülünün ardından olağan genel kurul, gündem maddelerinin görüşülmesiyle sürdü. Faaliyet raporu sunumunun, mali tabloların ve gelecek dönem bütçesinin görüşüldüğü ve oylandığı genel kurul daha sonra seçimlerle devam etti. Bursa Vali Yardımcısı Ergun Güngör'ün de katılım sağladığı genel kurula, Işık Uğurtuğ'un başkan adayı olduğu tek liste ile gidildi.Yapılan açık oylamada Uğurtuğ, oy birliği ile SKAL Bursa'nın yeni başkanı oldu. Genel kurulun sonunda Uğurtuğ, bir teşekkür konuşması yaptı. SKAL Bursa'nın yeni başkanı Uğurtuğ, 'Bu bir görev değişimi. Sevgili Hüseyin Özdilek, hakikaten 2 senelik dönemde çok güzel etkinliklere imza attı. Önümüzdeki dönemde de bunlar devam edecek. O konuda desteklerinize ihtiyacım olacaktır. Diğer SKAL kulüpleriyle daha yakın ilişki kurmayı arzu ediyorum. Mevcut üye arkadaşlarımızın sayısını artırmaya yönelik çalışmalarımız olacak. Bu aileyi herkesin ve her işletmenin temsil edilebileceği bir noktaya taşımaya gayret edeceğiz' dedi.
Genel kurulun sonunda önceki dönem başkanı Hüseyin Özdilek, başkanlık kolyesini Işık Uğurtuğ'a takarken görevinde başarılar diledi. Işık Uğurtuğ'un başkanlığındaki yeni yönetim, Serdal Can, Ersin Yazıcı, Gülçin Güleç ve Ahmet Aydın'dan oluşuyor.
Facebook
Sayı: 1136 - Tarih: 13.02.2018
Yazarlarımız