Haber Detayı - Özhan'a 'Yeşil Satış Noktası' diploması
Özhan’a ‘Yeşil Satış Noktası’ diploması

Özhan'a 'Yeşil Satış Noktası' diploması


Özhan Marketler Zinciri bütün mağazalarında tercihini yeşilden yana yaptı. Mağazalarında başlatmış olduğu tasarruflu aydınlatma, poşet kullanımının azaltılması, kapaklı yeni nesil soğutucuların kullanımı gibi uygulamalarla, WWF-Türkiye tarafından verilen 'Yeşil Satış Noktası' diploması alan Özhan Marketler Zinciri, geleceğe yatırım yapmanın mutluluğunu yaşıyor.
Dünya'nın bize emanet olduğunun farkında olan Özhan Marketler Zinciri, bütün mağazalarında uygulamakta olduğu 'Yeşil Satış Noktası Programıyla' Bursa'da fark yaratıyor. Kaliteli ve güvenli hizmetin adresi Özhan, gerçekleştirdiği bütün projelerde Bursalılara en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Yapmış olduğu projelerle adından sıkça söz ettiren marka, şimdi de doğayı korumak adına bütün mağazalarını ' Yeşil Satış Noktası' diplomalarıyla taçlandırdı. Özhan, Yeşil Satış Noktalarıyla Dünya'da bırakmış olduğumuz ekolojik ayak izlerini azaltmak ve çocuklarımız için daha yaşanılabilir bir miras bırakmak için çalışıyor.
Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, 'Özhan Marketler Zinciri olarak Türkiye'nin ilk yeşil satış noktası olmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye'nin ilk Yeşil Satış Noktası olarak; doğaya saygı ve sürdürülebilirlik için, doğadaki ayak izimizi azaltarak WWF-Türkiye tarafından verilen Yeşil Satış Noktası diplomamızı tüm mağazalarımız için aldık. Çünkü biz geleceğe bıraktığımız tek izin, çocuklarımız için yaşanacak bir dünya olmasını istedik' diye konuştu.

Facebook
Sayı: 1079 - Tarih: 10.01.2017
Yazarlarımız