Haber Detayı - NOSAB Fikri Ünal ile devam...
NOSAB Fikri Ünal ile devam...

NOSAB Fikri Ünal ile devam...


Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) Müteşebbis Heyeti Toplantısı yapıldı. Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fikri Ünal, yeniden başkan seçildi.
2017-2018 dönemi için yeniden NOSAB Başkanı seçilen Mehmet Fikri Ünal Müteşebbis Heyet Üyeleri'ne teşekkür etti, NOSAB Yönetimi olarak yeni dönemde de çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceklerini söyledi.
Ünal yeni dönem için, sanayicinin önünü açacak, rekabet gücünü arttıracak çalışmalar başta olmak üzere, Yeni İdari Bina'nın hizmete girmesiyle sanayiciyle daha fazla bir araya geleceklerini dile getirdi. Başkan Ünal yeni dönemde; ilave arıtma yatırımının başlanacağını, hızlı internet ve haberleşme için alt yapı çalışmalarının tamamlanacağını, eğitim ve seminerlere önem verileceğini, bu yıl faaliyete geçecek kreşle birlikte bölgedeki fabrikalarda kadın çalışanların çocuklarına eğitim ve bakım hizmeti verileceğini söyledi. Mehmet Fikri Ünal'ın başkanlığındaki Yönetim Kurulu'nda Ahmet Ş. Gündoğdu, A. Aral Alkan, Erol Gülmez ve Metin Şenyurt yer aldı.

Facebook
Sayı: 1084 - Tarih: 14.02.2017
Yazarlarımız