Haber Detayı - Mastaş'tan 'akıllı ısınma' çözümleri
Mastaş’tan ‘akıllı ısınma’ çözümleri

Mastaş'tan 'akıllı ısınma' çözümleri


Endüstri 4.0 odaklı ürünleriyle ısıtma sektöründe tüketici beklentilerini karşılayan Mastaş, dijital teknolojiyle donattığı 'Vigo Fanlı Isıtıcı'yı tüketici beğenisine sundu. Mastaş kısa bir süre içerisinde, öncelikle dijital konvektör ısıtıcılar olmak üzere, tüm ısıtıcılara akıllı telefon veya bilgisayar üzerinden online olarak uzaktan müdahale edilmesine ve cihazları haftalık olarak programlamayı da mümkün hale getirecek.
Mastaş ve Ar-Ge Merkezi Genel Müdürü Altuğ Ünal, Mastaş olarak dünya genelinde yaşanan teknolojik değişimlere uyum sağlamak için yatırımlarına devam ettiklerini söyledi. Bu yöndeki çalışmalarını geçen yıl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayıyla kurdukları Ar-Ge Merkezi ile taçlandırdıklarını anımsatan Altuğ Ünal, 'Dünyadaki değişime uygun olarak dijital teknolojilerle donattığımız yeni ürünleri art arda piyasa sunmaya devam ediyoruz. Tüketicilerin yaşamını kolaylaştırarak değişen beklentileri karşılamak en büyük hedefimiz' dedi.
VİGO FANLI ISITICI İLE SAĞLIKLI ISINMA
Bu ürünlerden birinin de 2018 yılı başında piyasa sundukları 'Vigo Fanlı Isıtıcı' olduğunu kaydeden Altuğ Ünal, 'Vigo Fanlı ısıtıcı, uzaktan kumandalı ve fanlı bir ısıtıcı. Hızlı ısıtma, yüksek güvenlik özellikleri, programlama imkanı ve oda sıcaklığını sabitleme imkanı da sunan son derece konforlu ve dijital bir cihaz' dedi. 'Tüketici talep ve ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan bu yeni ısıtıcı ile tüm kapalı mekanların yanında, cam balkonlarda da hızlı ve sağlıklı ısınma mümkün hale geliyor' diye konuşan Ünal, 'Vigo ürünleri sürekli olarak geliştirilen yeni yüz ve özellikleriyle tüketicisiyle buluşurken, farklı beklentileri karşılayacak tamamen yeni ısıtıcılar da tüketicinin beğenisine sunulmakta' dedi. Altuğ Ünal, 'Vigo Fanlı Isıtıcı, hızlı ısınma ihtiyacı olan alanlarda, kumandası ve fanı ile hem sağlıklı hem de konforlu bir ısınma keyfi sunuyor. Güçlü fanı ile hızlı bir ısıtma sağlayan bu ısıtıcı ile camlı balkonlarda da içiniz hep sıcacık oluyor' diye konuştu. Elektrikli ısıtıcıları Vigo markasıyla piyasaya sürdüklerini anımsatan Altuğ Ünal, sözlerine şöyle devam etti:'Avrupa ile aynı görselliğe sahip yerli ve kaliteli ürünler imal ediyoruz. Tüketiciler, yüksek kalite ve güvenlik özelliklerine sahip bu ısıtıcılara, yurtdışından ithal edilen muadillerine oranla daha az ödeyerek sahip olabiliyorlar. Farklı güç ve boyutlardaki elektrikli ısıtıcılar ile programlama, oda sıcaklığını sabitleme ve enerji tasarrufu imkanı sunuyoruz. Çok yakında, öncelikle dijital konvektör ısıtıcılarımızda uygulamaya konulmak üzere, ısıtıcılara, internet aracılığıyla telefon veya bilgisayar üzerinden uzaktan müdahale etmek ve cihazları haftalık olarak programlamak da mümkün olacak.'
Facebook
Sayı: 1149 - Tarih: 15.05.2018
Yazarlarımız