Haber Detayı - Ev tekstilcileri İtalya yolcusu
Ev tekstilcileri İtalya yolcusu

Ev tekstilcileri İtalya yolcusu


Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi katılımcısı 9 firma dünyanın en prestijli ev tekstili fuarları arasında yer alan ve İtalyada yapılacak Proposte Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen International Observatorye katılacaklar.

Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen UR-GE Projesi kapsamında DOSAB Ev Tekstili Kümelenmesi firmalarından 9u, dünyanın en prestijli ev tekstili fuarları arasında yer alan ve İtalyada yapılacak Proposte Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen International Observatorye katılacaklar. Geçtiğimiz yıl elde ettiği başarının ardından bu yıl ikincisi düzenlenen fuar; Propostenin yapıldığı Cernobbioda, Proposte Fuarı ile aynı tarihler olan 27-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
DOSAB işbirliği ve DOSABSİADın paydaşlığında yürütülen projede, bölgedeki önemli ev tekstili firmaları arasında yer alan DOSAB Ev Tekstili Kümelenme firmalarından 9u Proposte Fuarının düzenlendiği Villa Erbaya yürüme mesafesinde bulunan Cernobbioshed binasında stantlarını kuracaklar. Cernobbioshed binasının giriş katının tamamında yer alacak firmalar, 3 gün boyunca uluslararası ziyaretçiler ile görüşme imkanı bulacak. Proposte ziyaretçilerinin de ziyaret ettiği International Observatory kapsamında; Propostenin düzenlendiği Villa Erba ve Cernobbioshed arasında gün boyu ring seferleri de devam edecek.
Proje kapsamında International Observatory içerisinde Cernobbioshed binasında stantlarıyla yer alacak firmalar şöyle; Benaş Tekstil, Çahan Tekstil, Işıkser Tekstil, Marsteks Tekstil, Safaş Tekstil, Selinay Moda Tasarım, Teksium Tekstil, Vino Kadife ve Yücel Mensucat.
Facebook
Sayı: 1038 - Tarih: 29.03.2016

Yazarlarımız